En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 18.03.2018 09:33
Cevahir Holding'in Patronu İbrahim Cevahir Güvenlik Sektörüne Giriyor

Cevahir Holding'in Patronu İbrahim Cevahir Güvenlik Sektörüne Giriyor

İnşaat ve turizm yatırımlarıyla tanınan Cevahir Holding'in patronu İbrahim Cevahir, güvenlik sektörüne giriyor.
Cevahir'in yeni işteki ortağı ise eski Kara Harp Okulu (KHO) Öğrenci Alay Komutanı emekli Kurmay Albay Sadık Üstün.   Geçen ay büyük ortakları arasında İbrahim Cevahir'in başkanı olduğu Cevahir Gayrimenkul Yatırım Turizm' şirketi de bulunan, Cevahir Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri' adlı yeni bir şirket kuruldu. Atış poligonu açabilir

Şirketin 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun' doğrultusunda kişi ve kurumları silahlı veya silahsız olarak korumayı hedeflediği belirtiliyor. Şirket, atış poligonu kurabilecek ve alarm merkezi işletebilecek. Ortaklardan Yusuf Cevahir, Bunu ticari bir kurum olarak görün. Genel anlamda güvenlik işi diyor. Emekli asker Sadık Üstün, yeni şirketin yönetim kurulu başkanı oldu.

Serkan ArmanMilliyet
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

İnşaat Sektörü Güven Endeksi Şubat'ta Geriledi


Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre, Şubat ayında , İnşaat Sektörü Güven Endeksi 76,4 değerine geriledi..

 

 
Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan, 2017 yılının şubat ayına ilişkin ekonomik güven endekslerine göre, Şubat aynda Ekonomik Güven Endeksi bir önceki aya göre yüzde 6,8 artarak, 85,7 değerinden 91,5 değerine yükseldi. Söz konsuu yükselişin hizmet sektörü, reel kesim (imalat sanayi), inşaat sektörü ve perakende ticaret sektörü güven endekslerinin yükselmesinden kaynaklandığı belirtildi.
 
Şubat ayında Hizmet Sektörü Güven Endeksi 92,9 değerine, Reel Kesim (imalat sanayi) Güven Endeksi 106,5 değerine, İnşaat Sektörü Güven Endeksi 76,4 değerine ve Perakende Ticaret Sektörü Güven Endeksi 97,9 değerine yükselirken aynı dönemdeTüketici Güven Endeksi ise 65,7 değerine geriledi.
 
07-04-2010
Bu haber toplam 19689 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?