En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 23.02.2018 20:26
Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi'nde Funda Arar Konseri!

Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi'nde Funda Arar Konseri!

Funda Arar Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi'nde sevenleriyle buluşacak

Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezinde her yıl düzenlenen konserler serisine bu yıl FUNDA ARAR damgasını vuruyor.

23 Nisan 2011 Cumartesi, saat 21:00’da sevenleriyle buluşacak olan sanatçı, bu özel günde davetlilere unutulmaz bir müzik gecesi yaşatacak.

Ülkemizde ilk kez gerçekleştirilen İstanbul Shopping Fest aktivite ve indirimleri , Carrefour İçerenköy AVM’de de tüm heyecanı ile yaşanmakta.

Türkiye’nin en çok ziyaretçi çeken, 140 Seçkin mağaza ve yılda 20.000 ziyaretçi sayısına sahip Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi festivale özel indirimleri ve aktiviteleri ile renk ve eğlence katmaya devam ediyor.

Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi Otopark alanında gerçekleştirilecek konserin davetiyeleri, 1-23 Nisan tarihleri arasında merkezde gerçekleştirilecek kampanya dahilinde her 50 TL’lik alışverişe hediye olarak verilecektir.

Dinleyenler geceye gökyüzünü aydınlatacak bir Hava- i Fişek gösterisiyle başlarken, ardından albüm parçalarını da seslendirecek olan Funda Arar’ın eşsiz sesiyle müziğe doyacaklar.

23 Nisan Cumartesi gecesi, Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi ve RADYO - D Medya Sponsorluğunda gerçekleştirilecek konser organizasyonuna tüm İstanbullular davetlidir.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Pepee Carrefour Bursa’da


Pepee'nin Dünyası 28-29 Ocak tarihlerinde Carrefour Bursa'da minik hayranları ile buluşacak

 

 
Düşyeri'nin 3-6 yaş grubu çocuklar için özel olarak tasarladığı ve kendi yaş grubunun fenomeni olan Pepee karakteri, İstanbul’dan sonra Bursalı çocuklarla buluşacak. Pepee ve Pepee'nin dünyası, 28-29 Ocak Cumartesi ve Pazar günleri Carrefour Bursa’da birbirinden eğlenceli aktiviteler ile çocuklara unutulmaz zamanlar yaşatacak...
 
Çocukların 3,5 yıldır “TRT Çocuk” ekranlarında hayranlıkla izlediği ilk Türk çizgi film karakteri Pepee, İstanbul’dan sonra şimdi de Carrefour Bursa’da çocuklara unutulmaz bir hafta sonu yaşatacak. 28-29 Ocak Cumartesi-Pazar günleri 12:00-19:00 saatleri arasında, 10 kişilik özel Düşyeri aktivite ekibinin görev aldığı Pepee etkinliğinde çocuklar Pepee ile şarkılar söyleyip, halk oyunları ile dans edecekler. İmza saatinde Pepee çocuklar için anı kartlarını imzalayacak.
 
 
Çocuklar ayrıca hayran oldukları Pepee maskotu ile fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarışacaklar. Etkinlikte bir araya gelecek çocuklar Pepee, annesi, babası, nenesi, dedesi, teyze kızı Şila, minik kız kardeşi Bebee ve Zulu (zürafa) karakterleri eşliğinde çeşitli animasyon ve eğlenceli aktivitelere katılacaklar.
 
Hafta içinde, 23-27 Ocak tarihleri arasında, Carrefour Bursa’da alışveriş merkezini ziyaret eden çocuklar ise 12:00-18:00 saatleri arasında, Carrefour tarafından etkinlik alanında organize edilen etkinliklere katılabilecekler. Etkinliklerde çocuklar Pepee görselli yapboz ve kart oyunları oynayacak, Pepee maskesi takıp, boyama ve boyama kitabı atölye çalışmalarına katılabilecekler.
 
Milli Çizgi Film Karakterimiz Pepee
4 yaşında bir erkek çocuk olan Pepee’nin çok sevilen ve büyük ilgi ile izlenen çizgi filmleri, Düşyeri Çizgi Film Stüdyoları tarafından üretilerek, 3,5 yıldır TRT Çocuk ekranlarından çocuklara ulaşıyor. 3-6 yaş grubu çocukların fenomeni haline gelen Pepee çizgi filmleri, Türkiye’nin önde gelen genç akademisyenlerinden danışmanlık alınarak oluşturuluyor. Eğitici değeri üzerine titiz bir çalışma yürütülen Pepee çizgi filmlerinde Türk aile yaşamından örnekler sunuluyor. 
 
Carrefour Bursa Pepee etkinlik programı:
 
28-29 Ocak (Hafta sonu) 12:00-19:00 (PEPEE’NİN DÜNYASI’nda tüm karakterler ile buluşma)
23-27 Ocak (Hafta içi) 12:00-18:00 (Etkinlik alanında boyama, yapboz ve kart oyunları oynama)
07-04-2011
Bu haber toplam 14208 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?