En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 18.03.2018 07:32
Bursa'da As Merkez AVM Açılıyor

Bursa'da As Merkez AVM Açılıyor

Sönmez Holding Yönetim Kurulu Başkanı Celal Sönmez, Sönmez Holding'in yeni dönemde büyüme politikasında tekstilin yanı sıra, enerji, turizm, çimento, perakende ve lojistik sektörlerinin hep birlikte lokomotif görevi göreceğini söyledi.
Dokuz yıl önce Bursa'nın en eğlenceli alışveriş merkezi' sloganıyla hizmete açtığı As Merkez AVM'nin, 6 milyon dolarlık yatırımla Bursa'nın ilk Outlet AVM'si olarak yeniden hayata geçirildiğini söyledi. �AVM krize rağmen cazibesini koruyor'

Krize rağmen AVM sektörünün hI¢lI¢ cazibesini koruduğunu hatırlatan Sönmez, Türk perakende sektörünün Avrupa'da 7'nci ve dünyada da 10'uncu sırada yer aldığını belirtti. �Bursa'nın en eğlenceli alışveriş merkezi' sloganıyla hizmete açtıkları As Merkez AVM'yi müşteri ihtiyaçlarının yeniden tanımlanması sonucunda �Tematik Alışveriş Merkezi' olarak değiştirmeye karar verdiklerini ifade eden Sönmez, Bu dönüşüm için yaklaşık 6 milyon dolar bütçe ayırdık. Bunun 5 milyon doları yapısal, 1 milyon doları da reklam ve ilan için harcanacak.

Hedefimiz sadece Bursa'nın değil çevre illerin de gerçek outlet ihtiyacını karşılayacak bir AVM'yi hayata geçirmekti� diye konuştu.

Radikal Konuyla ilgili basında yer alan diğer haberler Sönmez, As Merkez'i outlet'e dönüştürdü Sönmez Holding'in 9 yıl önce �En eğlenceli alışveriş merkezi' sloganıyla açtığı As Merkez, 6 milyon dolar yatırımla Bursa'nın ilk outlet'i oldu Sönmez Holding'in başlattığı yapısal dönüşümü perakende sektöründe �Tematik Alışveriş Merkezi' konsepti ile sürdürdüklerini açıklayan Holding Başkanı Celal Sönmez, bir dönem sadece tekstil sektöründe 4 bin kişinin çalıştığı grup bünyesinde halen 3 bin civarında kişinin çalıştığını söyledi. As Merkez Outlet içerisindeki 77 mağazaya ilave olarak 13 yeni mağazanın da yer aldığını açıklayan Sönmez Bu dönüşüm için 6 milyon dolar bütçe ayırdık. Hedefimiz Bursa'nın değil çevre illerin de gerçek outlet ihtiyacını karşılayacak AVM'yi hayata geçirmekti. Bugün bu projemizi hayata geçirmenin mutluluğu içindeyiz� dedi.

Star
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Merkez Ankara Projesinin Yapı Ruhsat Alındı


Pasifik İnşaat ile Çiftay İnşaat ortaklığı tarafından Emlak Konut GYO güvencesi ile Ankara Yenimahalle'de hayata geçirilecek olan Merkez Ankara projesinin yapı ruhsatı alındı..

 

Ankara Yenimahalle'de 124 bin metrekare büyüklüğe sahip Emlak Konut GYO arsası üzerinde Pasifik İnşaat ile Çiftay İnşaat ortaklığı tarafından inşa edilecek olan dev yaşam alanının adı Merkez Ankara olarak açıklandı.
 
Toplam 2.020 konut ve 1.320 ticari ünitenin yer alacağı Merkez Ankara projesinde zengin sostal donatılar ve geniş yeşil alanlar da bulunacak. Yapı ruhsatının alındığı açıklanan Merkez Ankara projesi toplam 3.230 adet bağımsız bölümden meydana gelecek.
 
Emlak Konut GYO'nun KAP'a yaptığı açıklamada, Ankara İli, Yenimahalle İlçesi, İstasyon Mahallesi "Ankara Yenimahalle İstasyon Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" (Merkez Ankara) projesi kapsamında, 63865 Ada 2 MİA Parselinde yer alan 2 bin 20 konut ile bin 320 ticari birimin yapı ruhsatlaırnın 6 Şubat 2017 tarihinde alındığı ifdeleri yer aldı.
07-03-2010
Bu haber toplam 10614 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?