En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 17.03.2018 16:34
Bimek Elazığ Mağazası Açıldı

Bimek Elazığ Mağazası Açıldı

Teknoloji marketi Bimeks'in Elazığ'daki mağazası hizmete girdi.

 

Türkiye'de teknoloji perakendeciliğinin ilk markası olan Bimeks, 54. mağazasının açılışını Elazığ'da gerçekleştirdi. Bimeks mağazalarının olduğu 33. şehir olan Elazığ mağazasına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. 
 
Elazığ Merkez, Gazi Caddesi Muammer Çorbacıoğlu Sokak'taki açılışa Elazığ Vali Yardımcısı Altuğ Çağlar, Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar, Elazığ franchise ortağı Hükmü Şağbanşua ve Ahmet Şağban Şua katıldı. Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar açılışta yaptığı konuşmada, "Hedeflerimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerliyoruz. Biz bu yıl sonuna kadar tüm yurtta 56 mağaza sayısına ulaşmayı planlıyorduk. Bugün 54. mağazamızı açtık. Eylül sonuna kadar 56 mağazayı açmış olacağız. Bu hızlı büyüme, hedeflerimizde revizyon gerektirdi. 2011 yıl sonuna kadar tüm yurtta 65 mağazamız ile iyi fiyatlı teknoloji hizmetini daha geniş kitlelere ulaştıracağız. Elazığ mağazamız tüm Elazığlılara hayırlı olsun." şeklinde konuştu. 
 
Elazığ mağazası franchise ortağı Ahmet Şaban Şua ise şunları söyledi: "Elazığ halkı teknolojiyi seviyor ve kullanıyor. Bu ihtiyacı uygun fiyatlarla karşılayacakları bir markanın şehrimize gelmesine vesile olduğum için gururluyum. Bimeks yetkililerine katkılarından dolayı teşekkür ederim." 
 
Teknoloji müşterilerinin her alışverişinde bedava uçuş mili kazanabileceği Bimeks Elazığ mağazası 320 metrekare alanda hizmet verecek ve bilgisayardan cep telefonuna, televizyondan fotoğraf makinesine, oyun konsolundan araç teknolojisine, küçük ev aletlerinden aksesuara yüzlerce çeşit tüketici elektroniği ürününü Elazığlıların hizmetine sunacak. 
 
Her açılışta olduğu gibi Elazığ açılışında da pek çok üründe açılış indirimi uygulandı. Bimeks'in kampanya ürünlerinden LG 82 ekran LCD TV 1099 TL yerine 999 TL'den, Hp Compaq Mini netbook Kdv hariç 319 $ yerine 199 $, Rowenta Elektrikli süpürge 199 TL yerine 99 TL'den, Transcend 8 GB flash bellek 27, 90 TL yerine 19.90 TL satışa sunuldu.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Bimeks Elazığ Mağazası Açılıyor


Bimeks Elazığ'daki mağazasını 17 Eylül Cumartesi günü açıyor.

 

Bimeks'in yeni mağazasının açılışı, Elazığ'da gerçekleşecek. Elazığ Bimeks, satış noktalarının olduğu 33. şehir, 54. mağaza olacak. 
 
Bimeks Elazığ mağazası 17 Eylül Cumartesi günü saat 09. 00'da, Gazi Caddesi Muammer Çorbacıoğlu Sokak'ta açılacak. Bimeks'in 18. franchise mağazası olacak Bimeks Elazığ mağazasının açılışına Bimeks Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akgiray, Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar ve Elazığ franchise ortağı Ahmet Şaban Şua katılacak. 
 
Bimeks Elazığ mağazası 320 metrekare alanda hizmet verecek ve bilgisayardan cep telefonuna, televizyondan fotoğraf makinesine, oyun konsolundan araç teknolojisine, küçük ev aletlerinden aksesuara yüzlerce çeşit tüketici elektroniği ürününü Elazığlıların hizmetine sunacak. Her açılışta olduğu gibi Elazığ açılışında da pek çok üründe açılış indirimi uygulayacak Bimeks'in kampanya ürünlerinden bazıları şunlar: LG 82 ekran LCD TV 1099 TL yerine 999 TL'den, Hp Compaq mini netbook Kdv hariç 319 $ yerine 199 $, Rowenta elektrikli süpürge 199 TL yerine 99 TL'den, Transcend 8 GB flash bellek 27, 90 TL yerine 19. 90 TL'den satılacak.
17-09-2011
Bu haber toplam 6879 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?