En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 31.03.2015 02:02
Bauhaus Mobilya Çocuk Odaları Üstüne Düşecek

Bauhaus Mobilya Çocuk Odaları Üstüne Düşecek

Çocukların istediği model ve renkleri seçebileceği  dekoratif spotlar, sarkıtlar, çeşitli model ve renklerde masa lambaları çocuk odalarını daha da keyifli hale getirecek. 
Ders çalışma, oyun ve dinlenme saatlerine uygun yapılan aydınlatmalar,  çocukların göz sağlığı açısından da büyük önem taşıyor. Odaların metrekaresine, mobilyaların konumuna ve çocukların zevkine uygun lambalar, tavan aydınlatmaları, aplikler, çalışma masalarında kullanılan ve çocukların gözünü yormayan çok çeşitli aydınlatma ürünleri Bauhaus'ta bol seçenek ve uygun fiyatları ile yer alıyor. 
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Tacikistan'da Tek Seferde 4 Çocuk Doğuran Anneye Ev


Tacikistan'da 4 Şubat Çarşamba günü tek seferde 4 çocuk birden doğuran anneye Devlet Başkanı İmamali Rahman tarafından bir adet ev hediye ediliyor..

 

Orta Asya ülkesi Tacikistan'ın başkent Duşanbe'nin Sino ilçesinde ikamet eden Gülşan Macnunova isimli kadın 4 Şubat 2015 tarihinde tek seferde 4 çocuk birden doğrunca Devlet Başkanı İmamali Rahman tarafından daire hediye edileceği açıklandı.
 
Tacikistan basınında yer alan habere göre, Tacikistan Devlet Başkanlığı Basın Sözcüsü Abdufattoh Şarifzoda, bir erkek ve üç kız çocuğu dünyaya getiren 26 yaşındaki kadına Devlet Başkanı Rahman'ın talimatıyla Tacikistan Başbakan Yardımcısı Marhabo Cabbori ve Tacikistan Başbakanlığı'na bağlı Aile ve Kadın Cemiyeti Başkanı Mahfirat Hidirova tarafından ev hediye edildiğini bildirdi.
 
Şarifzoda tarafından yapılan açıklamada söz konusu anneye 3 odalı bir ev hediye eidleceği ve evi 20 Mart Nevruz Bayramı'nda anneye teslim edileceği belirtildi.
 
 
 
25-03-2010
Bu haber toplam 15171 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?