En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 24.02.2018 20:12
Bauhaus Mobilya Çocuk Odaları Üstüne Düşecek

Bauhaus Mobilya Çocuk Odaları Üstüne Düşecek

Çocukların istediği model ve renkleri seçebileceği  dekoratif spotlar, sarkıtlar, çeşitli model ve renklerde masa lambaları çocuk odalarını daha da keyifli hale getirecek. 
Ders çalışma, oyun ve dinlenme saatlerine uygun yapılan aydınlatmalar,  çocukların göz sağlığı açısından da büyük önem taşıyor. Odaların metrekaresine, mobilyaların konumuna ve çocukların zevkine uygun lambalar, tavan aydınlatmaları, aplikler, çalışma masalarında kullanılan ve çocukların gözünü yormayan çok çeşitli aydınlatma ürünleri Bauhaus'ta bol seçenek ve uygun fiyatları ile yer alıyor. 
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Melih Gökçek Anıtkabir'e Kurulan Çocuk Parkına Sahip Çıktı


Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Anıtkabir'e kurulan çocuk parkını eleştiren Aylin Nazlıaka ile Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Tezcan Karakuş Candan’ı Atatürk'ün çocuk sevgisi üzerinden eleştirdi..

 

Özel bir kargo firması tarafından Anıtkabir’de tören alanının dışındaki bahçe bölümüne kurulan çocuk parkını savunan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, söz konusu parka tepki gösteren Milletvekili Aylin Nazlıaka, CHP Gençlik Kolları ve Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Tezcan Karakuş Candan’a twitter hesabı üzerinden yanıt verdi. Aylin Nazlıaka ve Tezcan Karakuş Candan'ı Atatürk'ün çocuk sevgisi üzerinden eleştiren Başkan Gökçek, Türkiye’ye çocuk bayramını hediye edenin, çocuğu salıncağa bindirenin hatta bizzat salıncağa binenin Atatürk olduğunu vurgulayarak "Siz kalkmış neyin protestosunu yapıyorsunuz? Çocuk düşmanı mısınız” sorusunu yöneltti.
 
CHP’lileri anlamanın mümkün olmadığını belirten Başkan Gökçek,  Anıtkabir’i çocuklara sevdirmek için Anıtkabir’e bir kaydırak ve salıncak konulduğunu Aylin Nazlıaka ve Mimarlar Odası Başkanı Tezcan Karakuş Candan’dan, CHP Gençlik Kollarından hemen durunma tepki gösterdildiğini, çocuk bayramını Türkiye'ye hediye edenin Atatürk olduğunu, ifade etti ve "Atatürk mez “Siz bu işi Anıtkabir yönetiminden daha iyi mi biliyorsunuz? Siz Atatürk'ü askerden çok mu seviyorsunuz? Oturun oturduğunuz yerde” dedi.arından kalksa size ne yapacağını ben çok iyi biliyorum"
25-03-2010
Bu haber toplam 15234 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?