En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 26.11.2014 14:38
BAUHAUS Kağıthane Mayıs'ta Açılıyor

BAUHAUS Kağıthane Mayıs'ta Açılıyor

BAUHAUS'un yeni şubesi Mayıs ayında, İstanbul Kağıthane Cendere Yolu'nda hizmete açılacak..

 

 
2012  yılı Mayıs ayında yeni BAUHAUS şubesi; Ticaretin Başkenti ve Kentsel Dönüşümün Merkezi İstanbul Kağıthane Cendere Yolunda hizmete giriyor..
 
İstanbul’un hızla gelişen ve cazip bölgesi Kağıthane’de yeni şubesini Mayıs ayı içinde  açacak olan BAUHAUS kuruluşunun 52. yılında 15 ülkede 250’yi aşkın şubesi,15 bin’den fazla çalışanı, 120 bin ürün çeşitliliği ile  Avrupa’nın en başarılı şirketleri arasında bulunuyor.
                    
BAUHAUS Türkiye tasarlıyor…
Ülkemizdeki bütün şubeler artık BAUHAUS Türkiye Ekibi’nin tasarım ve konsept know-how’ıyla geliştiriliyor. Artık iki katlı geniş satış alanlarında hizmet vermeyi tercih eden BAUHAUS diğer ülkelerde olduğu gibi Türkiye’de de geniş kapsamlı hizmet yelpazesi, kaliteli servisi, eğitimli satış kadrosu, fiyat avantajları, zengin ürün çeşidi yanında uyguladığı birçok ilk’le atölye, ev ve bahçe işlerini hobi haline getiriyor.
 
 
 
 
BAUHAUS Kağıthane’de de  Ayrıcalıklar Sunulacak Hizmetlerimizden Bazıları…
Sektöründe Avrupa’nın öncü kuruluşu olan BAUHAUS’un sağladığı alışveriş kolaylığı ve sunduğu imkanlar tercih edilme nedenlerinin başında geliyor. Avrupa’nın 15 ülkesindeki BAUHAUS’lardan ürün ve bilgi paylaşımı sayesinde sektördeki tüm yenilikler aynı anda Türkiye’de de hizmete sunuluyor.
 
 
 
 
Kolay ulaşım; otoparkta rahat araç park etme; keyifli alışveriş imkanı; özel ürün yükleme alanı; Kurumsal Müşteri Servisi (toplu alımlarda fiyat avantajı, özel ödeme imkanları); Makina Kiralama Servisi; yüzde 12 en düşük fiyat garantisi; esnek ödeme imkanı; rakipsiz 120 bin ürün çeşidi arasından seçim yapma imkanı; en iyi ürünler en uygun fiyatlarla; BAUHAUS markalı binlerce kaliteli ürün; eğitimli ve uzman satış kadrosu; elektrikli ve motorlu el aletlerinde 5 yıl ürün garantisi; yeşil yapraklı çiçeksiz bitkilerde 12 ay ürün garantisi; telefon, faks ve e-mail ile sipariş ve adrese teslim; koşulsuz ürün iade imkanı;  milimetrik ölçülerde Ahşap Kesim Servisi; istenilen ölçülerde Çerçeveleme Servisi; istenilen modellerde Perde Dikim Servisi; projelendirme, ürün montajı ve ustalık hizmetleri (seramik, parke döşeme, boya ve duvar kağıdı kaplama vs.); uygulamalı müşteri eğitimleri; BAUHAUS internet sitesindeki video atölyelerinde yer alan uygulama bilgileri ile çabuk, kolay ve güvenli bir şekilde hedefe ulaşma imkanı sağlayan Online Video-Atölyesi, internet üzerinden alışveriş imkanı/online shop (online.bauhaus.com.tr), sosyal ağlar üzerinden takip (www.facebook.com/BauhausTurkiye; www.twitter.com/BauhausTurkiye; www.youtube.com/BauhausTurkiye),  www.foursquare.com/BauhausTurkiye BAUHAUS’un müşterilerine sunduğu diğer ayrıcalıklar arasında yer alıyor.
 
Türkiye’de “kendin – yap” kavramını yerleştiren, ülkemizdeki ilk yatırımını 1996 yılında hizmete açan BAUHAUS uluslararası konsepti paralelinde çok geniş satış alanlarında hizmet veriyor. 
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Vadi İstanbul Teras'ta Son Daireler 590.000 Liradan Başlayan Fiyatlarla


Ayazağa'da Belgrad ormanı ile çevrili konumda yükselen ve kendi özel metrosuna sahip olan vadi İstanbul projesinin teras etabında hemen teslim son daireler 590.000 lira fiyatla alıcıları bekliyor..

 

Artaş İnşaat, Aydınlı Grup ve Invest İnşaat ortaklığının konut, ofis, AVM, alışveriş caddesi ve 5 yıldızlı otel olarak Ayazağa'da hayata geçirmekte olduğu Vadi İstanbul projesinin sadece konutlardan meydana gelen etabı Teras'ta sınırlı sayıdaki daire alıcıları beklerken projenin otel, mağaza ve ofislerden meydana gelen Bulvar etabı ise özellikle  uluslararası alanda faaliyet gösteren firmalardan yoğun ilgi görüyor.
 
Vadi İstanbul Teras Fiyatlar
Vadi İstanbul projesinin 17 ayda inşa edilen 250 bin metrekarelik “Teras” etabında yaşam başlarken son daireler hemen teslim avantajı ve 590.000 liradan başlayan fiyatlarla alıcıların beğenisine sunuluyor. kat mülkiyeti tapularının  hemen teslim edildiği projede 120 aya kadar %0,87'den başlayan faiz oranlı kredi kullanılabiliyor.
 
Vadi İstanbul Bulvar Fiyatlar
Satış sürecinin devam ettiği Vadi İstanbul Bulvar'da ofislerin  metrekare fiyatları ortalama 4000 dolar olarak belirlendi. yüksek donatılı ofis alanları, alışveriş merkezi, cadde mağazaları ve otellerin yer aldığı Bulvar etabında teslimlerin ise 2016 yılının Mayıs ayında başlaması bekleniyor.
 
Vadi İstanbul Projesinde Neler Var
Evyap Holding'e ait arsa üzerinde yükselen Vadi İstanbul projesi  Belgrad ormanlarıyla çevrili benzersiz bir loksayonda yükseliyor. 1 milyon 250 bin metrekarelik inşaat alanına sahip proje 3.000 konut, 96.500 metrekare alana sahip alışveriş merkezi ve 760 metre uzunluğundaki cadde üzerinde yer alan cadde mağazaları, restoranlar, 275.000 metrekare ofis alanı ile 32.000 metrekare toplam alana sahip 5 yıldızlı otelden meydana geliyor.
 
Vadi İstanbul UIaşım
Ödüllü mimarlık ofisi İki Design ile Amerika merkezli SOM Architecture tarafından tasarlanan Vadi İstanbul projesi, Türkiye'de bir ilke imza atarak kendi metrosuna da ev sahipliği yapacak. projeye özel olarak kulacak metro, İstanbul'un metro ağına entegre edilecek ve ciddi bir ulaşım avantajı sağlayacak.
 
 
19-04-2012
Bu haber toplam 15585 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?