En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 25.04.2018 21:30
Balıkesir Sgk İl Müdürlüğü Adresi ve Telefonu

Balıkesir Sgk İl Müdürlüğü Adresi ve Telefonu

Sosyal güvenlik kurumu Balıkesir şubesinin iletişim bilgilerinde telefonu ve adresini bulabilirsiniz

BALIKESİR SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ
 İl Müdürü     İsmail SEVİNÇ
       
İl Müdürlüğü     
Elektronik Posta     balikesirsgim@sgk.gov.tr
Fax     (0-266) 241 76 14
Telefon     (0-266) 241 61 15-16-17
Adres     BALIKESİR SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ
Hacıilbey mah. Tavanlıpınar Sok. No:1 BALIKESİR


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Balıkesir'de Yaşlı Bir Adam Vekalet Verdiği Emlakçı Tarafından Dolandırıldı


Balıkesir’in Edremit ilçesinde 77 yaşındaki bir vatandaş, vekalet verdiği emlakçının 3 milyon liralık gayrimenkulünü kendi üzerine geçirdiğini iddia ederek suç duyurusunda bulundu..

 

Balıkesir’in Edremit ilçesinde aşayan 77 yaşındaki Mehmet Ayder, bir yıl önce  Edremit'te bir müteahhitten daire satın aldığını ve arsa almak istediğini bildiği için emlakçılık yapan kardeşi ile tanıştırdığını daha sonra kendisine bir arsa temin edildiğini, çocukları için 3 daire yapmak istediğini bu sebeple de arsa üzerinde 8 dairelik bir apartman yapılması için anlaştıklarını belirtti. 3 daireyi çocukları için alıp 5 daireyi de müteahhit ve emlakçıya vereceğini belirten yaşlı adam, emlakçının daha sonra kendisine başka bir arazi aldırıp 1 yıl beklemesini söylediğini, 1 yıl sonra söz konusu arazinin değerleneceğini ve bu arazinin parası ile apartmanı inşa edebileceklerini, kendisinin de güvendiği için emlakçının dediğini kabul ettiğini belirtti.
 
Emlakçının söz konusu arazinin alımı konusunda bütün işleri yapmak için umumi vekaletname gerektiğini söylediğini belirten yaşlı adam vekaletnameyi de verdiğini ancak gözleri çok iyi göremediği için genel vekaletname verdiğini çok çok sonra farkettiğini söyledi. Emlakıçının genel vekaletname ile sahip olduğu tüm malları sattığını belirten yaşlı adam, Antalya'daki arsasına 6 daire yapmak için istedikleri ikinci vekaletnameyi de verdiğini, onun da Türkiye için genel vekaletname olduğunu yine olayın üzerinden çok uzun zaman geçtikten sonra öğrendiğini söyledi. 
 
Emçakçı ve müteahhit kardeşinin oturduğu eve kadar alıp sattıklarını  iddia eden yaşlı adam, savcılığa suç duyurusunda bulunduğunu, avukat ile 2-3 defa görüştüğünü ancak avukatın da kendisini 3 ay oyaladığını, bu süreç içinde tehdit edildiğini,  müteahhit ve emlakçının kendisine 'Biz sekiz kardeşiz. Bir tanemizi feda ederiz, icap ederse seni yok ederiz' dediklerini ifade etti.
 
Yaşlı adam, dolandırıcıların,  oturdukları evi kendilerine 75 bin lira karşılığında iade ettiklerini ancak evin değerinin yaklaşık 350 bin lira olduğunu söyledi.
 
10-06-2010
Bu haber toplam 105936 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?