En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 20.02.2018 17:20
Ataşehir'de Tıp Merkezi Açıldı

Ataşehir'de Tıp Merkezi Açıldı

Sosyal Güvenlik Kurumu ile Ataşehir Belediyesi arasında sağlık hizmetleri protokolü imzalandı

1 Ağustos 2010'dan itibaren SGK'lı vatandaşlar Ataşehir Belediye Başkanlığı Türkan Saylan Tıp Merkezi'nden sağlık hizmeti alacak. Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, merkezin son teknolojiye sahip tıp cihazları ile tam donanımlı olarak hizmet vermeye hazır olduğunu söyledi. İlgezdi, tıp merkezine geçen yıl ölen Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan'ın isminin Belediye Meclisi kararıyla verildiğini kaydetti. 1200 metrekare alan üzerinde 8 katlı olarak kurulan Ataşehir Belediyesi Türkan Saylan Tıp Merkezi'nde 21 kadrolu hekim, 9 hemşire, 2 acil tıp teknisyeni, 2 röntgen teknisyeni, 1 diş teknisyeni, 3 diş hekimi yardımcısı, 1 pedagog, 1 psikiyatri uzmanı, 2 laborant ve 20 kişilik yardımcı personel görev yapacak.

Erhan Öztürk / Sabah


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

A + Live Ataşehir Ofis Fiyatları


Ataşehir'de, İstanbul Finans Merkezi'nin yanı başında ve metro durağına yakın konumda Maksem imzası ile yükselen A + Live Ataşehir projesinde kat irtifakı tapusunun hemen teslim ediliyor..

 

 
Maksem Grup'un Ataşehir'de, İstanbul Finans Merkezi'nin hemen yanı başında hayata geçirmekte olduğu A + Live Ataşehir projesi meto durağına yakın konumu ile dikkat çekiyor. İstanbul Finans Merkezi'nin açılmasıyla birlikte büyük prim sağlayacağı öngörülen A + Live Ataşehir projesinde 124-139 ve 164 metrekare alanlı toplam 111 ofis ile 11 dükkan bulunuyor.
 
 
Ağustos 2017'de tamamlanarak teslim edilmesi planlanan A + Live Ataşehir projesi hemen hemen tüm ihtiyaçlara yanıt verecek konsepti ile öne çıkıyor. Alıcılara ofislerle birlikte 10-12 metrekare büyüklüğünde depo alanı tahsis edilecek olan A + Live Ataşehir projesinde banka kredili ödeme yapılabiliyor ve kat irtifakı tapusunun hemen teslim ediliyor. Fiyatların 1 milyon 330 bin liradan başladığı  A + Live ataşehir projesinin 8 ile 10 yıllık süreçte kendisini amorti edeceği belirtiliyor.
 
 
24-07-2010
Bu haber toplam 7839 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?