En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 26.04.2018 12:40
Ahmet Mete Işıkara'nın 68. Yaş Günü Kutlandı

Ahmet Mete Işıkara'nın 68. Yaş Günü Kutlandı

Türk Kızılayı Genel Başkanı Başdanışmanı Prof. Dr. Ahmet Mete Işıkara, 68. yaş gününü sürpriz doğum günü partisi ile kutladı.
Hürriyet Hakkımızdır Treni etkinlikleri kapsamında Adapazarı'na gelen Işıkara, Adapazarı Tren Garı'nda bir dizi etkinliğe katıldı. Doğal Afet Sigortası (DASK) ve deprem gerçeği konusunda öğrencilere

çeşitli bilgiler veren Işıkara, etkinliklerin ardından geldiği trende sürpriz doğum günü partisi ile karşılaştı.22 Ekim 1941 tarihinde dünyaya gelen Işıkara, doğum günü pastasındaki mumları üflemeden önce DASK poliçe sayısının 10 milyona ulaşması için dilek tuttu. Işıkara, daha sonra doğum günü pastasını kesti.

AA
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Ahmet Küçükbay'ın Fetullah Gülen İçin Köşk Satın Aldığı İddia Edildi


Fetullah Gülen'in manevi oğlum dediği ünlü iş adamı Ahmet Küçükbay'ın Fetullah Gülen'in kalması için İzmir Bornova'da 15 odalı bir köşk satın aldığı iddia edildi..

 

İzmir'de, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında tutuklanan Ege Bölgesi'nin ünlü iş adamı Ahmet Küçükbay'ın, örgüt elebaşı olan Fetullah Gülen için köşk satın aldığı iddia edildi. Fetullah Gülen'in Türkiye'ye döndüğünde kalması için alınan Gıraud köşkünün 15 odası, konuk evi, konuk salonu, fırın ve havuzunun bulunduğu öğrenildi.
 
Fetullah Gülen'in 'manevi oğlum' dediği ve Pensilvanya’da sık sık görüştüğü iddia edilen Ahmet Küçükbay tarafından Bornova'da satın alınan köşkte, FETÖ lideri Türkiye'ye gelmediği için Küçükbay'ın ailesi ile birlikte oturduğu da iddialar arasında.
 
16-03-2010
Bu haber toplam 10995 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?