En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 18.03.2018 09:39
Adana'da Yağmur Mobilya'nın da Arasında Bulunduğu 54 Şirkete Kayyum Atandı

Adana'da Yağmur Mobilya'nın da Arasında Bulunduğu 54 Şirkete Kayyum Atandı

Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında, Adana'da 54 şirkete kayyum atandı..

 

Adana`da yürütülmekte olan Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında 54 şirkete kayyum atanmasına karar verildi. Kayyum atanan şirketler arasında Süvari Giyim, Kardeşler Unlu Mamüller ve Yağmur Mobilya gibi tanınmış markaların da yer alması dikkat çekti
 
Adana kent merkezinde bulunan 54 şirkete FETÖ/PDY örgütüne mali destekte bulunduğu gerekçesi ile kayyumun atanırken şrketlete atanan 9 kayyum göreve başladığı öğrenildi.
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

FETÖ'nün Marmaris'teki Oteli 230 Milyon Euro'ya Satışa Çıktı


Koza-İpek Grubu’na ait olan ve kısa süre önce FETÖ/PYD soruşturması kapsamında kayyum atanan Angel’s Peninsula Oteli, 230 milyon Euro fiyatla satışa sunuldu..

 

Marmaris’te bulunan ve FETÖ/PDY’nin kasası olduğu iddia edilen Koza-İpek Grubu’na ait  Angel’s Peninsula Oteli'ne bir süre önce kayyum atanmış ve otelin ismi  'Otel Angel's Marmaris' olarak değiştirilmişti. Kayyum atandıktan sonra bir gayrimenkul şirketi aracılığı ile internet üzerinden 230 milyon Euro fiyatla satışa sunulan otel için gizli dehliz bulunduğu, yine bahçesinde 18 ton altının yanı sıra 500 milyon euro, 250 milyon dolar ile 1050 şantaj kaseti olduğu iddiaları ortaya atılmış ve bunun üzerine arama başlatılmış ve herhangi bir şeye ulaşılamamıştı.
 
1991 yılında Keyland Turizm Seyahat A.Ş. tarafından Marmaris’e 35 kilometre mesafedeki kırsal Turgut Mahallesi, Çatal Burun Mevkiindeki arazide inşasına başlanan lüks otelde toplamda 190 oda ve 400 yataktan oluşan tesislere 20 villa, 700 kişilik restoran, 500 kişilik kafeterya, lobi bar, havuz bar, sağlık kulübü, Türk hamamı ve yüzme havuzu bulunuyor.
 
Kısa süre önce otele atanan kayyum heyeti, adını ’Otel Angel’s Marmaris’ olarak değiştirdiği tesisi yıllık 7 milyon 500 bin TL’ye kiralamaya açsa da söz konusu fiyata kiracı bulunamadı. Bunun üzerine otel  ’helal’ konseptiyle hizmet vermeye başladı.
17-10-2016
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?