En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 18.03.2018 15:53
Adana 5M Migros Açılıyor

Adana 5M Migros Açılıyor

Adana'daki 5M Migros Cuma günü açılıyor.

Migros Ticaret'ten yapılan açıklamada, Migros'un hiper ucuz, hiper eğlenceli formatı 5M'in, Adanalı tüketicilerin alışveriş alışkanlıklarını değiştireceği ifade edildi. Türkiye'de yaklaşık 2 bin noktada, farklı formatlarla tüketiciye ulaşan Migros Grubu, en yeni formatı 5M'in 13. mağazasını Çukurova Bölgesinin kalbi Adana'da hizmete açacağı kaydedilen açıklamada, Adanalıları yepyeni bir formatla tanıştıracak olan Migros'un, hiper ucuz fiyatlar ve zengin çeşitlerle donatılmış mağazada, beyaz eşyadan elektronik alete, temizlik malzemelerinden yiyecek ve içeceğe kadar bir hipermarkette olması gereken her şeyi, diğer yandan ise

Adana'ya özel pek çok yerel lezzeti raflarına taşıdığı vurgulandı. Açıklamaya göre, 6 bin 800 metrekarelik alanı ile kapılarını 22 Nisan'da Adanalılara açacak olan Adana 5M'de pek çok ürün tüketiciyle buluşacak. Mağazada Adana'nın meşhur lezzeti cezerye, özel reyon ile Adanalıları karşılarken, birbirinden farklı diğer Adana tatları da raflarda yerini alacak. Migros Ticaret Genel Müdür Yardımcısı Fuat Yanar, Türkiye'nin dört bir köşesindeki tüketicileri 5M'in farklı alışveriş konsepti ile tanıştırmaya devam ettiklerini vurgulayarak, ''Müşterilerimizin memnuniyetini görmek bizi onlar için daha fazla ne yapabiliriz sorusuna yönlendiriyor. Bulduğumuz cevaplarla açtığımız her yeni mağazada, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılıyor olmak bizi daha da cesaretlendiriyor'' ifadelerini kullandı.

Yenilikçi bakış açılarına 5M formatı ile yepyeni bir soluk kazandırdıklarını ve gıda perakendesinde alışkanlıkların değişimine öncülük ettiklerini belirten Fuat Yanar, şunları kaydetti:

''Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, zaten keyifli olan alışveriş sürecini daha da eğlenceli bir deneyim haline dönüştüren 5M'ler hızla yaygınlaşıyor. 5M mağazalarının gördüğü ilgi bizi daha da heyecanlandırıyor, yeni lokasyonlarda daha çok tüketici ile buluşturmaya teşvik ediyor. Kısa sürede 13'üncü mağazamızı açıyoruz. Her yeni mağazamızın hem müşterimize hem bizlere sunduğu deneyimle, bizi tüketiciye daha da yakınlaştırdığını görüyoruz. En yeni formatımız 5M ile Çukurova'nın kalbi Adana'da olmaktan çok mutluyuz.''


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Migros Kurban Kesim Hizmeti


Migros Grubu, her yıl olduğu gibi bu yıl da İslami koşullara uygun ve hijyenik kurban kesim hizmeti sunuyor..

 

Migros Grubu, bu yıl da Kurban Bayramı'nda çağdaş yöntemlerle, noter huzurunda, İslami koşullara uygun ve hijyenik şartlarda sağlıklı kurban kesim hizmeti sunuyor.
 
Migros tarafından yapılan açıklamaya göre, vatandaşlar kurban siparişlerini www.sanalmarket.com.tr veya www.migros.com.tr internet adreslerinden, 444 10 44 numaralı Müşteri Hizmetleri Hattı'ndan veya Migros Grubu mağazalarından verebilecek. 
 
Migros'tan tüketiciler küçükbaş kurbanlık veya kemiksiz dana eti olarak hazırlanan büyükbaş kurbanlık hisseleri satın alabilecek. 
 
Migros Grubu, küçükbaş kurbanlıklarda bu sene iki seçenek sunuyor. Bunlardan ilki 1 yaşını tamamlamış kurbanlık koç seçeneklerinin ilki; canlı ağırlığı 30- 35 kilogram civarında 12-14 kilogram karkas et olarak teslim edilen, ikinci seçenek ise canlı ağırlığı 40-45 kilogram civarında, 16-18 kilogram karkas et olarak teslim edilen kurbanlıklar. 
 
İki yaşını tamamlamış büyükbaş kurbanlıklar ise her biri 18-20 kilogram olacak şekilde soğutulmuş ve kemiksiz hale getirilmiş 7 eşit hisseden oluşuyor. 
     
-Kurbanlar veteriner hekimler ve gıda mühendisleri kontrolünde kesilecek- 
     
Migros Grubu'ndan alınan kurbanlıkların kesimi, her türlü sağlık kontrolünün ardından uzman veteriner hekimler ve gıda mühendisleri kontrolünde, noter huzurunda vekalet veren kişi adına İslami koşullara uygun olarak gerçekleştirilecek. 
 
Et entegre tesislerinde bayramın birinci veya ikinci günü kesilen kurbanlıklar, soğutulup parçalanarak hijyen ve gıda güvenliği standartlarına uygun şekilde poşetlendikten sonra kolilenerek teslim edilecek. 
 
Kurban etlerinin paketlenmesinde kullanılan tüm ambalaj malzemeleri, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylı. Paketlenen ve kolilenen ürünler soğuk hava depolarında 0 - 4°C'de muhafaza edilerek, teslimat adreslerine ulaşana kadar soğuk zincir standartları altında korunacak. 
 
Kesilen kurbanlık koçların derileri, bağırsak, kelle, yağ ve paçaları ile kurbanlık danaların derileri, yağları ve tüm sakatatları noter huzurunda ve belge karşılığında Türk Hava Kurumu'na teslim edilecek, bağış makbuzu kurbanla birlikte müşterilere ulaştırılacak. 
     
 -Adrese teslim kurbanlık-
     
Migros Ticaret de müşterilerine kesilen kurbanı üç şekilde değerlendirme imkanı sunuyor. 
 
Buna göre ilk seçenekte kurban hayır kurumuna bağışlanabiliyor. Kurbanını Migros Grubu'ndan alan müşteriler, dilerlerse Türkiye Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı'na (ZİÇEV) kurbanlarını makbuz karşılığı teslim ettirebilecek. Vekalet veren kişinin adına düzenlenmiş bağış makbuzu kişinin teslimat adresine ayrıca postalanacak. 
 
İkinci seçenekte ise tüketici kurbanını kendisi teslim alabiliyor. Müşteriler kurbanlık koçu bayramın ikinci, üçüncü veya dördüncü günü, kurbanlık dana hissesini ise bayramın üçüncü veya dördüncü günü sipariş formlarında belirtilen Migros Grubu mağazalarından teslim alabilecek. Mağazadan yapılan teslimatlarda talebe göre; kurban küçükbaş ise istenilen sayıda kemikli olarak böldürme, büyükbaş ise kıyma, kuşbaşı ve parça olarak hazırlatma imkanı bulunacak. Bu hizmetler için ayrıca ücret alınmayacak. 
 
 Üçüncü seçenekte ise kurban istenilen adrese teslim edilebilecek. Adrese teslim edilmesi istenen kurbanlık koçlar bayramın ikinci, üçüncü veya dördüncü günü, dana hisseler ise bayramın üçüncü veya dördüncü günü, Migros Sanal Market dağıtım ekipleri tarafından, belirtilen adrese teslim edilebilecek. 
 
Adrese teslimatlar sadece İstanbul, Ankara ve İzmir Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde geçerli olacak. Adrese teslim edilecek kurbanlarda, sipariş internet veya sipariş hattı üzerinden verilmişse nakliye ücreti alınmayacak. Migros Grubu mağazalarından verilecek adrese teslim siparişlerde ise 10 lira nakliye ücreti alınacak. 
 
Kurbanlık koç fiyatları 575 lira (12-14 kilogramlık koç) ve 675 lira (16-18 kilogramlık koç), dana hisse fiyatı ise 695 lira (18-20 kilogram kemiksiz et) olan Migros Grubu'nda kurbanlık ödemeleri, mağazalarda sipariş formu ile kredi kartı veya nakit ödeme seçenekleriyle yapılabiliyor. 
 
Ödemeler www.sanalmarket.com.tr ve www.migros.com.tr internet siteleri üzerinden veya 444 10 44 numaralı sipariş hattından ise kredi kartı ya da havale ile gerçekleştirilebiliyor. 
 
Money Visa kartla yapılan ödemelerde ise 50 lira anında indirim fırsatı ve 12 taksit imkanı bulunuyor. Ayrıca farklı kredi kartlarına 8 taksit seçenekleri de mevcut. 
     
 
Kaynak: AA
20-04-2011
Bu haber toplam 13146 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?