En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 18.03.2018 17:18
Ada Evleri Polisan'la Yenileniyor

Ada Evleri Polisan'la Yenileniyor

Büyükada'da yer alan tarihi Ada Evleri, Polisan Boya'nın başlattığı Evlerimiz Gülümseyecek, Adalarımız Güzelleşecek” kampanyası ile yeniden güzelleşiyor..

 

Mardin, Malatya, Erzurum, Bitlis, Burhaniye, Isparta, Kadıköy, Pendik, Beyoğlu gibi birçok il ve ilçenin çehresini düzenlediği kampanyalarla 10 yıldır güzelleştiren Polisan Boya, ünlü Ada Evleri'nin çehresini de yeniliyor..
 
Polisan Boya’nın kurumsal sosyal sorumluluk projeleri kapsamında yürüttüğü çalışma ile Büyükada’daki Şehit Recep Koç Caddesi üzerindeki tüm binalar Polisan Boya ile boyandı. Polisan ve Adalar Belediyesi işbirliği ile yapılan “Evlerimiz Gülümseyecek, Adalarımız Güzelleşecek” boyama kampanyasının açılışı Adalar Belediye Başkanı Dr. Mustafa Farsakoğlu ve Polisan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Bitlis’in katılımıyla gerçekleşti.
 
Yaşam alanlarının değişen çehresinin il ve ilçe sakinleri nezdinde büyük memnuniyet yarattığı Polisan Projesi’yle Büyükada’daki Şehit Recep Koç Caddesi üzerindeki tüm binaların ve Ada’daki 10 kamu binasının boya ihtiyacı Polisan tarafından karşılandı. Örnek bir sokağın güzelleştirilmesi ile başlatılan projenin devamı Ada sakinlerine Polisan Liste Fiyatı üzerinden yüzde 50 indirim ve kredi kartına 12 taksit avantajı ile sağlanacak ödeme kolaylığı ile devam edecek. 
 
Kültürel mirasa Polisan katkısı
 
Açılışta konuşan Polisan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Bitlis, Polisan Boya olarak sosyal sorumluluk bilinciyle pek çok şehrin güzelleşmesine katkıda bulunduklarını ancak çocukluğundan beri yazlarını geçirdiği Büyükada’da böyle bir projeyi başlatmaktan büyük gurur duyduğunu söyledi. Bitlis, “Adalar’ın İstanbul’un ve Türkiye’nin gerek taşıdığı tarihi ve kültürel mirası ile gerek doğal güzellikleri ile çok özel bir değeri. Polisan olarak bu güzelliği daha da güzelleştirebilirsek ne mutlu bize” dedi
 
Gelecek kuşaklara bırakılacak bir miras…
 
Adalar Belediye Başkanı Dr. Mustafa Farsakoğlu’da yaptığı konuşmada, Polisan’ın katkılarıyla bakımsız binaların boyanarak yapyeni bir görünüme kavuştuğunu dile getirerek, “Bizim amacımız Adaları herkesin örnek olacağı, herkesin beğeneceği bir yerleşim yeri haline getirmek ve bunu gelecek kuşaklara taşımak. İlk Büyükada’da başlayan boyama seferberliği ilkbaharda diğer adalarda devam edecek. Bu seferberliğe katılmaya tüm Ada halkını davet ediyorum. Polisan’a Adalar’a yaptığı bu katkıdan dolayı teşekkür ederim” diye konuştu.
 
Etkinlikte karşılıklı protokol imzalanmasından sonra Adalar Belediye Başkanı Dr. Mustafa Farsakoğlu, Polisan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Bitlis, Polisan Holding CEO’su Erol Mizrahi,  davetliler ve Ada halkının katılımı ile örnek bir ev boyandı.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

1CoastalCity Evleri 31 Mart'ta Teslim Ediliyor


Teslim sürecinin 31 Mart 2017'de başlayacağı 1CoastalCity projesi, Özyurtlar İnşaat tarafından Büyükçekmece Gürpınar'da inşa edildi..

 

Geçtiğimiz günlerde Ncadde Agora projesini teslim eden Özyurtlar İnşaat, bu kez de Büyükçekmece Gürpınar'da inşa ettiği 1CoastalCity projesini yatırımcısı ile buluşturmaya hazırlanıyor. 31 Mart 2017 tarihinde teslim sürecinin başlayacağı 1CoastalCity projesinde sınırlı sayıdaki konut ise 240 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.
 
1CoastalCity Fiyatlar
Eşsiz deniz manzarasına sahip konumu ile dikkat çeken ve toplam 208 dairenin yer aldığı 1CostalCity projesinde aynı zamanda ticari üniteler de bulunuyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve penthouse daire seçeneklerinin sıralandığı 1CoastalCity projesinde  1+1 daireler 240 bin liradan başlarken 4+1 daireler ise 1 milyon 90 bin liradan başlıyor. Projedeki penthouse daireler ise 2 milyon 650 bin liradan alıcı bulunuyor.
 
27 adet ticari ünite bulunan 1CoastalCity projesinde 46 metrekareler 688 bin TL, 190 bin metrekareler 938 bin TL, bin 180 metrekareler ise 5 milyon 938 bin TL'den satılıyor.
15-10-2012
Bu haber toplam 4134 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?