En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 27.01.2015 14:24
Mikro Kredi Projesi Merkezi

Mikro Kredi Projesi Merkezi

Mikro Kredi Projesi Merkezi , Manisa'da, İl Özel İdaresi bünyesinde kurulan Mikro Kredi Projesi Merkezi'nden 700 lira kredi alan ev kadını Fatma Alcan ile eşi 30 yaşındaki Lütfi Alcan'ın yaşamı değişti.

Mikro Kredi Projesi Merkezi

Haberinin Devamı ↓↓↓
30-60 TL arasında sattıkları maket evlerden haftada yaklaşık 200 lira gelir elde ettiklerini belirten Alcan çifti, işlerini büyüterek kendi alanlarında marka haline gelmek istediklerini söylüyor. Mikro Kredi Projesi Merkezi'nin Manisa'da kredi imkanı sağlandığını duyunca eşinin hobi olarak yaptığı maket evleri yapıp pazarlamak fikri oluştuğunu söyleyen Fatma Alcan, 700 lira krediyle maket ev yapımında kullanılan malzemeleri tedarik ettik. Bir anda ilgi görmeye başladı diye konuştu. 

Hürriyet
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

KKTC Su Temin Projesi Kapsamında Su Tutulmaya Başlandı


KKTC Su Temin projesi kapsamında inşa edilen Alaköprü Barajı'nın kapakları bugün saat 11:00'de indirilerek proje için su tutulmaya başlandı..

 

Asrın Projesi olarak lanse eidlen ve tamamlandığında KKTC'nin içme suyunu sağlayacak olan KKTC Su Temin Projesi kapsamında Mersin’in Anamur İlçesi’ndeki Alaköprü Barajı’nda, kapakların indirilmesiyle su tutulmaya başlandı.
 
Dünyada bir ilk olan deniz altına kurulan boru hattı ile yavru vatana su temin edilecek proje kapsamında Alaköprü Barajı’nın su tutmaya başlayacağı tarih daha önce 26 Ağustos 2013 olarak açıklanmış, ancak mevsimin beklenenden kurak geçmesi sebebiyle su tutma işlemi ertelenmişti. Bugün düzenlenen tören ile saat 11:00 itibarıyla baraj kapakları, teknik ekibin kontrolünde vinçlerle suya indirildi.
 
Kapakların indirilmesi sırasında evleri sular altında kalacak olan bölge sakinlerinin tepki göstermesi ihtimaline karşılık Jandarma ve çevik kuvvet geniş çaplı önlem aldı. 
 
 
20-03-2010
Bu haber toplam 13149 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?