En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 23.12.2014 01:31
Mikro Kredi Projesi Merkezi

Mikro Kredi Projesi Merkezi

Mikro Kredi Projesi Merkezi , Manisa'da, İl Özel İdaresi bünyesinde kurulan Mikro Kredi Projesi Merkezi'nden 700 lira kredi alan ev kadını Fatma Alcan ile eşi 30 yaşındaki Lütfi Alcan'ın yaşamı değişti.

Mikro Kredi Projesi Merkezi

Haberinin Devamı ↓↓↓
30-60 TL arasında sattıkları maket evlerden haftada yaklaşık 200 lira gelir elde ettiklerini belirten Alcan çifti, işlerini büyüterek kendi alanlarında marka haline gelmek istediklerini söylüyor. Mikro Kredi Projesi Merkezi'nin Manisa'da kredi imkanı sağlandığını duyunca eşinin hobi olarak yaptığı maket evleri yapıp pazarlamak fikri oluştuğunu söyleyen Fatma Alcan, 700 lira krediyle maket ev yapımında kullanılan malzemeleri tedarik ettik. Bir anda ilgi görmeye başladı diye konuştu. 

Hürriyet
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Kompozit Teknolojileri Mükemmeliyet Merkezi'nin Temeli Atıldı


Sabancı Holding bünyesinde faaliyet gösteren Kordsa Global ile Sabancı Üniversitesi işbirliği ile hayata geçirilecek olan Kompozit Teknolojileri Mükemmeliyet Merkezi'nin temel, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katıldığı bir törenle atıldı..

 

 
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı fikri ışık ve Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın katılımı ile gerçekleştirilen temel atma töreni İstanbul Teknopark'ta gerçekleştirildi.
 
Törende konuşan Güler sabancı, Teknopark'ların katma değeri yüksek ürün imalatı için büyük bir önem taşıdığını ve havacılık, savunma ile denizcilik sektörlerine odaklandığını belirtti.  İstanbul Teknopark'ın tamamlanmasının ardından 1000 firmayla Türkiye'nin en büyük Teknopark'ı olacağını da vurgulayan Sabancı, bu projenin örnek olmasını dilediğni söyledi.
 
Türkiye'nin 2023 hedefleri arasında yer alan 500 milyar dolarlık ihracat hedefine ulaşılabilmesi için yüksek teknolojili ürünlerin ihracatındaki payın yüzde 3,4'ten yüzde 15'e çıkarılması gerektiğini belirten Güler Sabancı, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun "üniversitelerin ticarileşmesinin önünü açmamız gerekiyor" sözüne atıfta bulunarak, Başbakan'ı yürekten desteklediklerini ifade etti.
 
 
 
 
20-03-2010
Bu haber toplam 12249 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?