En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 26.04.2018 20:24
Göztepe Optimum Alışveriş Merkezi

Göztepe Optimum Alışveriş Merkezi

Göztepe Optimum Alışveriş Merkezi , Media Markt Göztepe Optimum mağazasından 500 lira alışveriş yapan herkes Serdar Ortaç konserine davetiye kazanacak.

Göztepe Optimum Alışveriş Merkezi

Haberinin Devamı ↓↓↓

Media Markt Göztepe Optimum mağazasından, 20 – 28 Temmuz 2011 tarihleri arasında, 500 TL. ve üzeri alışveriş yapan herkes, Serdar Ortaç konser davetiyesi kazanacak...

Avrupa'nın dev elektronik mağazalar zinciri Media Markt'ın, İstanbul Göztepe Optimum mağazası, Türk popunun yıldızı Serdar Ortaç'ın 29 Temmuz Cuma günü True Blue'da gerçekleşecek konserine davetiye kazandırıyor.

Türkiye'deki 17 mağazası ile dünya markalarını en iyi hizmet kalitesi, en bol seçenek ve uygun fiyatlarla müşterilerine sunan elektronik ürün mağazalar zinciri Media Markt, müzikle teknolojiyi buluşturmaya devam ediyor.

Media Markt Göztepe Optimum mağazasından 20 - 28 Temmuz 2011 tarihleri arasında 500 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm teknoloji severler, Serdar Ortaç konserine davetiye kazanacak.

Fenerbahçe True Blue'da, 29 Temmuz Cuma günü, saat 20:00'de başlayacak Serdar Ortaç konserine davetiye kazanma şansını yakalamak isteyenlerin tek yapması gereken, Media Markt Optimum mağazasından 500 TL ve üzeri alışveriş yapmak.

Media Markt Göztepe Optimum mağazasında, televizyondan, görüntü sistemlerine, diz üstü bilgisayarlardan fotoğraf makinelerine, kameralardan film DVD oynatıcılara, kişisel bakım ürünlerinden ses sistemlerine kadar birçok marka ve ürün çeşidi teknoloji severlerin beğenisine sunuluyor.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Media Markt 2013'te 10 Yeni Mağaza Açacak


2013 yılının ilk mağazasını İzmir'in Gaziemir ilçesinde açan Media Markt, yıl içinde 10 yeni mağaza daha açacak..

 

İzmir'de yılın ilk mağazasını açan Media Markt büyüme stratjisini yıl içinde 10 mağaza daha açarak Güney Doğu ve Karadeniz'e ağırlık vermek olarak açıkladı.. 
 
Yılın ilk mağazasını İzmir’de açan Media Markt, İstanbul ve Ankara’nın ardından 2 ay içinde Samsun ve Kahramanmaraş’ta 2 yeni mağaza açacak. 2013’ün ilk 3 ayında 5 yeni mağazayla hızlı büyümesinin başlatacak olan Media Markt, yılsonuna kadar aralarında Şanlıurfa ve Gaziantep’in de olacağı ek 5 mağaza ile bu yılı 10 yeni açılışla tamamlayacak.
 
“2013’te 10 yeni mağaza açacak”
 
Media-Saturn Genel Müdürü (COO) Marcus Tengler ve Media Markt İzmir Gaziemir Mağazası Genel Müdürü Levent Bulut İzmir Gaziemir Media Markt'ın açılışı dolayısıyla basınla sohbet toplantısı düzenledi. Media-Saturn Holding'in stratejik olarak öncelik verdiği iki pazardan birinin Türkiye olduğunu belirten Marcus Tengler, “Türkiye’de tüketici elektroniği pazarı gittikçe büyüyor. Biz de aynı oranda genişleyerek Türkiye çapına yayılmaya devam edeceğiz. 2012 yılında Ankara ve Konya’da açtığımız 2 mağazayla Türkiye’de 22 mağazaya ulaştık. Türkiye’ye duyduğumuz güvenin yanı sıra Türkiye'nin sahip olduğu potansiyel ve ekonomik büyüklük nedeniyle 2013 yılını büyüme yılı ilan ettik. 5 adeti 2013’ün ilk çeyreğinde olmak üzere yılsonuna kadar 10 yeni mağaza açacağız. Yılın ilk mağazasını İzmir’de açtık, yılsonuna kadar Türkiye’de nüfusun yoğun olduğu tüm bölgelerde olacağız.”
26-07-2011
Bu haber toplam 7032 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?