En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 28.03.2015 06:31
Gülşah Alkoçlar Vikipedi

Gülşah Alkoçlar Vikipedi

Gülşah Alkoçlar Vikipedi , Sinema sanatçısı Hülya Koçyiğit’ın kızı Gülşah Alkoçlar ve damadı Ender Alkoçlar, Seba İnşaat ile birlikte kurulan yeni bir firmaya sembolik oranda ortak oldu ve yönetim kurulunda üye olarak görev aldı.

Gülşah Alkoçlar Vikipedi

Haberinin Devamı ↓↓↓

İnşaat sektörü, Seba İnşaat ve Alkoçlar Ailesi’nin katılımı ile yeni bir şirket daha kazandı. Engason Turizm, Ender Alkoçlar, Gülşah Alkoçlar, Seba Vadi İnşaat, Ali Engin Keçeli, Korkut Nedim Keçeli ve Ahmet Keçeli tarafından kurulan şirketin yönetim kurulu başkanlığını Ali Engin Keçeli üstlenirken Hülya Koçyiğit’in kızı Gülşah Alkoçlar ve eşi Ender Alkoçlar da yönetim kurulu üyesi olarak şirkette görev yapacak.

Turizm ağırlıklı tesisler kuracak
Alkoçlar ile Seba İnşaat Turizm Otelcilik Sanayi Ticaret AŞ ismiyle kurulan şirket, 2 milyon TL sermayeye sahip olurken şirket adresi ABC Yolu Seba Home Sitesi İstinye olarak gösterildi. Şirketin ana sözleşmesinin imzalanması ve İstanbul Ticaret Odası’na kaydı ise 15 Ekim 2010 tarihinde gerçekleşti.

Firmanın ticari faaliyet olarak her türlü turistik tesis, otel, motel, pansiyon, tatil köyü, kamping, dinlenme evleri ve ören yerleri gibi turistik tesis kuracağı açıklandı.

Kaynak: Milliyet

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Emlak Konut Başakşehir Hoşdere 4. Etap İhalesinin 2. Oturumu Yapıldı


Emlak Konut GYO'nun Başakşehir Hoşdere 4. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İhalesi'nin ikinci oturumunda en yüksek teklif Dağ Mühendislik'ten geldi..

 

İlk oturumu 17 Mart'ta gerçekleştirilen Emlak Konut GYO'nun Başakşehir Hoşdere 4. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İhalesi'nin 2. oturumu bugün gerçekleştirildi. 5 firmanın teklifte bulunduğu ihalede en yüksek teklifi Emlak Konut GYO'ya 275 milyon lira öneren Dağ Mühendislik oldu.
 
Toplamda 189 bin 901 metrekare alana sahip olan arsa üzerinde konut alanı, ilköğretim tesis alanı, özel sağlık tesis alanı, ticaret alanaı, eğitim öncesi tesis alanı ve park alanları kapsamında toplam 225 bin 663 metrekare inşaat yapılabiliyor.
 
Emlak Konut Hoşdere 4. Etap arsa ihalesinin 2. oturumuna katılan firmalar ve teklifleri şu şekilde:
 
Yılmaz İnşaat: Satış toplam geliri olarak 680 milyon liraöneren firma Emlak Konut GYO'ya ise bunun yüzde 15'ini yani 170 milyon lira önerdi.
 
İzka İnşaat - Sıtar İnşaat Ortaklığı: Satış toplam geliri olarak 831 milyon lira teklif eden ortaklık Emlak Konut GYO'ya ise bunun yüzde 25'ini yani 207 milyon 750 bin lira önerdi. 
 
Cihan İnşaat - Kadifeteks Mencusat - Yöryapı İnşaat Ortaklığı: Satış toplam geliri olarak 900 milyon lira teklif eden ortaklık Emlak Konut GYO'ya bunun yüzde 27'sini yani 243 milyon lira önerdi.
 
Dağ Mimarlık - Dağ Mühendislik Ortaklığı: Satış toplam geliri olarak 1 milyar 90 milyon lira öneren ortaklık Emlak Konut GYO'ya bunun yüzde 25,26'sını yani 275 milyon 334 bin lira önerdi.
 
Başyapı İnşaat - Akkom Mühendislik Ortaklığı: Satış toplam geliri olarak 911 milyon 111 bin 111 lira önerden ortaklık  Emlak Konut GYO'ya bunun yüzde 27'sini yani 246 milyon lira teklif etti.
 
26-10-2010
Bu haber toplam 22050 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?