En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 27.11.2014 02:08
Gülşah Alkoçlar Vikipedi

Gülşah Alkoçlar Vikipedi

Gülşah Alkoçlar Vikipedi , Sinema sanatçısı Hülya Koçyiğit’ın kızı Gülşah Alkoçlar ve damadı Ender Alkoçlar, Seba İnşaat ile birlikte kurulan yeni bir firmaya sembolik oranda ortak oldu ve yönetim kurulunda üye olarak görev aldı.

Gülşah Alkoçlar Vikipedi

Haberinin Devamı ↓↓↓

İnşaat sektörü, Seba İnşaat ve Alkoçlar Ailesi’nin katılımı ile yeni bir şirket daha kazandı. Engason Turizm, Ender Alkoçlar, Gülşah Alkoçlar, Seba Vadi İnşaat, Ali Engin Keçeli, Korkut Nedim Keçeli ve Ahmet Keçeli tarafından kurulan şirketin yönetim kurulu başkanlığını Ali Engin Keçeli üstlenirken Hülya Koçyiğit’in kızı Gülşah Alkoçlar ve eşi Ender Alkoçlar da yönetim kurulu üyesi olarak şirkette görev yapacak.

Turizm ağırlıklı tesisler kuracak
Alkoçlar ile Seba İnşaat Turizm Otelcilik Sanayi Ticaret AŞ ismiyle kurulan şirket, 2 milyon TL sermayeye sahip olurken şirket adresi ABC Yolu Seba Home Sitesi İstinye olarak gösterildi. Şirketin ana sözleşmesinin imzalanması ve İstanbul Ticaret Odası’na kaydı ise 15 Ekim 2010 tarihinde gerçekleşti.

Firmanın ticari faaliyet olarak her türlü turistik tesis, otel, motel, pansiyon, tatil köyü, kamping, dinlenme evleri ve ören yerleri gibi turistik tesis kuracağı açıklandı.

Kaynak: Milliyet

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Emlak Vergisi Borcunu Yapılandırmak İçin Son Gün 1 Aralık


Emlak, ilan, reklam, temizlik vergi borçlarını yeniden yapılandırmak isteyen vatandaşların 1 Aralık 2014 tarihi mesai bitimine kadar başvuruda bulunmaları gerekiyor..

 

Torba Yasa’dan faydalanarak emlak, ilan, reklam, temizlik vergi borçlarını yeniden yapılandırmak isteyen vatandaşlara, sn gün yoğunluğu sebebiyle mağduriyet yaşamamaları için işlerini son güne bırakmamaları konusunda çağruıda bulunuldu. 
 
1 Aralık 2014 tarihinde sona erecek olan yapılandırma uygulaması sadece emlak, ilan, reklam, temizlik, vergi borçlarını kapsamakta olup vatandaşın bu uygulamadan yararlanabilmesi için bizzat bağlı bulunduğu belediyenin Mali Hizmetler Müdürlüğü'ne giderek başvuruda bulunması gerekiyor.
 
Vergi borcu bulunan vatandaşlara koalylık sağlayan ve farklı taksit - vade seçeneklerinin yer aldığı yapılandırma planı kapsamında iki ayda bir ödeme öngörülmekte olup,  6 taksit 12 ay vade, 9 taksit 18 ay vade, 12 taksit 24 ay vade ve 18 taksit 36 ay vade seçenekleri yer alıyor.
26-10-2010
Bu haber toplam 20697 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?