En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 03.03.2015 05:11
Gülşah Alkoçlar Vikipedi

Gülşah Alkoçlar Vikipedi

Gülşah Alkoçlar Vikipedi , Sinema sanatçısı Hülya Koçyiğit’ın kızı Gülşah Alkoçlar ve damadı Ender Alkoçlar, Seba İnşaat ile birlikte kurulan yeni bir firmaya sembolik oranda ortak oldu ve yönetim kurulunda üye olarak görev aldı.

Gülşah Alkoçlar Vikipedi

Haberinin Devamı ↓↓↓

İnşaat sektörü, Seba İnşaat ve Alkoçlar Ailesi’nin katılımı ile yeni bir şirket daha kazandı. Engason Turizm, Ender Alkoçlar, Gülşah Alkoçlar, Seba Vadi İnşaat, Ali Engin Keçeli, Korkut Nedim Keçeli ve Ahmet Keçeli tarafından kurulan şirketin yönetim kurulu başkanlığını Ali Engin Keçeli üstlenirken Hülya Koçyiğit’in kızı Gülşah Alkoçlar ve eşi Ender Alkoçlar da yönetim kurulu üyesi olarak şirkette görev yapacak.

Turizm ağırlıklı tesisler kuracak
Alkoçlar ile Seba İnşaat Turizm Otelcilik Sanayi Ticaret AŞ ismiyle kurulan şirket, 2 milyon TL sermayeye sahip olurken şirket adresi ABC Yolu Seba Home Sitesi İstinye olarak gösterildi. Şirketin ana sözleşmesinin imzalanması ve İstanbul Ticaret Odası’na kaydı ise 15 Ekim 2010 tarihinde gerçekleşti.

Firmanın ticari faaliyet olarak her türlü turistik tesis, otel, motel, pansiyon, tatil köyü, kamping, dinlenme evleri ve ören yerleri gibi turistik tesis kuracağı açıklandı.

Kaynak: Milliyet

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Emlak Konut'un Sarıyer İstinye Arsasında İhale Süreci Devam Ediyor


Emlak Konut GYO'nun Sarıyer İstinye'de bulunan arsasının Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesine ilişkin açılan yürütmeyi durdurma davası devam ediyor..

 

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO),  Sarıyer İstinye Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin iptali ve yürütmesinin durdurulmasına yönelik davaya ilişkin yazılı bir açıklama yaparak ihale sürecinin devam ettiğini duyurdu.
 
Açıklamada, 3 Mart 2015 tarihinde ilk oturumu gerçekleştirilecek olan İstanbul Sarıyer İstinye Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin iptali ve yürütmesinin durdurulması istemi ile Sarıyer Belediye Başkanlığı tarafından, İstanbul 3. İdare Mahkemesi'nde açılan davada Emlak Konut GYO ve Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı'na 15 günlük savunma süres,i verildiği ve bu sürenin 11 Mart 2015 tarihinde sona ereceği belirtildi.
 
Dava dilekçesinde, Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'nın (ÖİB), söz konusu taşınmazların Emlak Konut GYO'ya satışına ilişkin Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK) kararının iptali talebiyle Danıştay 13. Dairesi'nde dava açıldığı ve davanın devam ettiği belirtilen açıklamada ihale sürecinin devam ettiği vurgulandı.
 
 
 
26-10-2010
Bu haber toplam 22050 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?