En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 21.12.2014 01:07
Gülşah Alkoçlar Vikipedi

Gülşah Alkoçlar Vikipedi

Gülşah Alkoçlar Vikipedi , Sinema sanatçısı Hülya Koçyiğit’ın kızı Gülşah Alkoçlar ve damadı Ender Alkoçlar, Seba İnşaat ile birlikte kurulan yeni bir firmaya sembolik oranda ortak oldu ve yönetim kurulunda üye olarak görev aldı.

Gülşah Alkoçlar Vikipedi

Haberinin Devamı ↓↓↓

İnşaat sektörü, Seba İnşaat ve Alkoçlar Ailesi’nin katılımı ile yeni bir şirket daha kazandı. Engason Turizm, Ender Alkoçlar, Gülşah Alkoçlar, Seba Vadi İnşaat, Ali Engin Keçeli, Korkut Nedim Keçeli ve Ahmet Keçeli tarafından kurulan şirketin yönetim kurulu başkanlığını Ali Engin Keçeli üstlenirken Hülya Koçyiğit’in kızı Gülşah Alkoçlar ve eşi Ender Alkoçlar da yönetim kurulu üyesi olarak şirkette görev yapacak.

Turizm ağırlıklı tesisler kuracak
Alkoçlar ile Seba İnşaat Turizm Otelcilik Sanayi Ticaret AŞ ismiyle kurulan şirket, 2 milyon TL sermayeye sahip olurken şirket adresi ABC Yolu Seba Home Sitesi İstinye olarak gösterildi. Şirketin ana sözleşmesinin imzalanması ve İstanbul Ticaret Odası’na kaydı ise 15 Ekim 2010 tarihinde gerçekleşti.

Firmanın ticari faaliyet olarak her türlü turistik tesis, otel, motel, pansiyon, tatil köyü, kamping, dinlenme evleri ve ören yerleri gibi turistik tesis kuracağı açıklandı.

Kaynak: Milliyet

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Emlak Konut'tan 785 Dairelik İkitelli Projesi


Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Başakşehir İkitelli'de 785 konuttan meydana gelecek yeni proje için çalışmalara başladı..

 

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO),  İstanbul ili Başakşehir ilçesi İkitelli Mahallesi'nde, 61 bin 103 metrekareik alan üzerinde, 785 dairelik yeni bir proje hayata geçirmeye hazırlanıyor.
 
17 blok olarak tasarlanan Emlak Konut İkitelli Projesi'nde 330 adet 2+1 daire, 364 adet 3+1 daire, 65 adet 4+1 daire ve 26 adet dubleks daire bulunacak.1130 araç kapasiteli otopark alanı ve geniş yeşil alanların da yer alacağı projenin 2 bin 165 kişiye ev sahipliği yapacağı ön görülüyor.
 
Emlak Konut İkitelli Projesi Nerede
Yaşamın en erken 2018'in ilk çeyreğinde başlayacağı Emlak Konut İkitelli Projesi,  Basın Ekspres yolu ile E5 Karayolu'nun bağlantı yollarına yakın bir mesafede konumlanmakta olup,  Ziya Gökalp metro durağına 750 metre, Olimpiyat Köyü metro durağına 1,5 kilometre, Atatürk Uluslararası Havalimanı'na ise 15 kilometre uzaklıkta yükseliyor.
26-10-2010
Bu haber toplam 21150 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?