En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 25.04.2018 00:14
Media Markt Broşür

Media Markt Broşür

Media Markt Broşür , Elektronik ürün mağazalar zinciri Media Markt’ın, 16’ıncı oyuncusu Bursa Media Markt, Anatolium Alışveriş Merkezi’nde açılıyor

Media Markt Broşür

Haberinin Devamı ↓↓↓

Bursa’daki ilk mağazasını 17 Aralık 2008’de Nilpark Alışveriş Merkezi’nde açan Media Markt, Anatolium Alışveriş Merkezi’nde yer alacak Türkiye’deki 16’ıncı, Bursa’daki 2’inci mağazası ile teknoloji severlerle buluşmaya devam edecek.

Toplam 4 bin metrekarelik alanda 50 bin çeşit ürünü müşterileriyle buluşturacak Bursa Anatolium Media Markt mağazasının açılışı, şenlik havasında geçecek. Her mağaza açılışında yaşanan, uzun kuyruklar halinde teknolojiyle buluşan binlerce teknoloji severin, Bursa Anatolium Media Markt’ta biraraya gelmesi bekleniyor.

Media Markt Türkiye’nin “Bakmadan Almam” sloganlı reklamlarının yeni yüzü, şarkıcı Metin Şentürk’ün de katılımı ile gerçekleşecek açılışta, sürprizler ve indirimler sunulacak. Bursa Anatolium Media Markt, kapılarını 28 Ekim Perşembe günü sabah saat 06.00’da açacak. Media Saturn Türkiye CEO’su Nuri Topatan’ın, Media Markt Bursa Anatolium mağazası üst düzey yöneticilerinin ve Metin Şentürk’ün kurdela kesimiyle gerçekleşecek

GFK Araştırma firması ve Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği (AYD) işbirliği ile “En Beğenilen ve Tercih Edilen Markalar Araştırması 2010”da, elektronik perakende alanında “en beğenilen ve tercih edilen” elektronik perakendecisi ödülünü geçtiğimiz günlerde alan Media Markt Markt’ın 14 ülkede 600’den fazla mağazası ve 50 bine yakın çalışanı bulunuyor.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

IKEA Hindistan'da 24 Mağaza Açacak


Bir yıl içinde Hindistan'daki ilk mağazasını açmayı ve birkaç yıla kadar toplam 24 mağaza ile Hindistan'da faaliyet göstermeyi hedeflediğini açıklayan IKEA sayesinde Hindistan'da kadınların çalışmasını engelleyen yasalar da değişmeye başladı..

 

İsveçli mobilya devi IKEA, dünyanın en kalabalık ülkelerinden Hindistan'a girmeye hazırlanıyor. Bir yıla kadar Hindistan'daki ilk mağazasını açacağını duyuran IKEA, Hindistan pazarındaki mağaza sayısını birkaç yılda 24'e çıkarmayı hedeflediğini bildirdi.
 
IKEA'nın Hindistan pazarına ilişkin hedefleri arasında başta yönetim kademesi olmak üzere çalışanlarının en az yarısının kadınlardan oluşturulması geliyor. Ancak kadın  çalışan konusunda IKEA'nın önünde hem yasal hem de sosyal çok sayıda engel mevcut. Kadın nüfusunun üçte birinden daha azının evinin dışında iş yaşamında yer alabildiği Hindistan'da kadınların akşam saat 8'den sonra perakende piyasasında çalışması da yasak.
 
Bu engellere rağmen IKEA'nın mağaza açmayı hedeflediği eyaletlerde şimdiden söz konusu yasa ve yasaklarda kadınlar lehine gelişmeler yaşanırken IKEA mağazası açılacak olan ilk 2 eyalette  söz konusu yasa tamamen değiştirilirken 2 eyalette de yasa değişikliği önergesinin  eyalet parlamentolarında görüşülmek üzere gündeme alındığı öğrenildi.
 
Hindistana kadınları iş piyasasına çekmenin olumlu olduğunu gösterebileceklerini söyleyen IKEA'nın İletişim Şefi Patrik Antoni, gece saat 23.00 a kadar çalışabilecek kadınlar için evlerine personel servisi düzenleyeceklerini de söyledi.
26-10-2010
Bu haber toplam 12828 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?