Anasayfaya Dön » Sektörel 26.10.2014 02:30
Media Markt Broşür

Media Markt Broşür

Media Markt Broşür , Elektronik ürün mağazalar zinciri Media Markt’ın, 16’ıncı oyuncusu Bursa Media Markt, Anatolium Alışveriş Merkezi’nde açılıyor

Media Markt Broşür

Haberinin Devamı ↓↓↓

Bursa’daki ilk mağazasını 17 Aralık 2008’de Nilpark Alışveriş Merkezi’nde açan Media Markt, Anatolium Alışveriş Merkezi’nde yer alacak Türkiye’deki 16’ıncı, Bursa’daki 2’inci mağazası ile teknoloji severlerle buluşmaya devam edecek.

Toplam 4 bin metrekarelik alanda 50 bin çeşit ürünü müşterileriyle buluşturacak Bursa Anatolium Media Markt mağazasının açılışı, şenlik havasında geçecek. Her mağaza açılışında yaşanan, uzun kuyruklar halinde teknolojiyle buluşan binlerce teknoloji severin, Bursa Anatolium Media Markt’ta biraraya gelmesi bekleniyor.

Media Markt Türkiye’nin “Bakmadan Almam” sloganlı reklamlarının yeni yüzü, şarkıcı Metin Şentürk’ün de katılımı ile gerçekleşecek açılışta, sürprizler ve indirimler sunulacak. Bursa Anatolium Media Markt, kapılarını 28 Ekim Perşembe günü sabah saat 06.00’da açacak. Media Saturn Türkiye CEO’su Nuri Topatan’ın, Media Markt Bursa Anatolium mağazası üst düzey yöneticilerinin ve Metin Şentürk’ün kurdela kesimiyle gerçekleşecek

GFK Araştırma firması ve Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği (AYD) işbirliği ile “En Beğenilen ve Tercih Edilen Markalar Araştırması 2010”da, elektronik perakende alanında “en beğenilen ve tercih edilen” elektronik perakendecisi ödülünü geçtiğimiz günlerde alan Media Markt Markt’ın 14 ülkede 600’den fazla mağazası ve 50 bine yakın çalışanı bulunuyor.


26-10-2010
Bu haber toplam 11340 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?