En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 23.12.2014 03:39
Burhan Felek Spor Salonu Telefon Numarası

Burhan Felek Spor Salonu Telefon Numarası

Burhan Felek Spor Salonu Telefon Numarası , Yıllardır Türk voleyboluna hizmet veren Burhan Felek Spor Salonu'nun yıkımına başlandı.

Burhan Felek Spor Salonu Telefon Numarası

Haberinin Devamı ↓↓↓
İstanbul'da 1972 yılından bu yana binlerce sporcu, antrenör, hakem ve sporseveri ağırlayan Voleybolun Mabedi, yerini 5 Şubat'ta temeli atılacak 7 bin kişilik uluslararası standartlardaki Burhan Felek Spor Salonu'na bırakacak. Salonun yıkımı için düzenlenen törene, Voleybol Federasyonu Başkanı Erol Ünal Karabıyık, yönetim kurulu üyeleri, kulüp temsilcileri, sporcular ve hakemler katıldı. TEMEL ATMA TÖRENİ 5 ŞUBAT'TA Federasyon Başkanı Erol Ünal Karabıyık, hüzün ve sevinci bir arada yaşadıklarını belirterek 'Her birimizin burada birçok anısı var, kazandığı başarılar, şampiyonluklar, aldığı mağlubiyetler var. Bu bakımdan buraya veda ediyor oluşumuz bizi hüzünlendiriyor. Ancak bunun, yerini 7 bin kişilik uluslararası standartlarda bir salona bırakacak olması bizi sevindiriyor'' dedi. Salonun temelinin 5 Şubat'ta atılacağını ifade eden Karabıyık 'Kasım ayının sonlarına doğru tamamlamayı planlıyoruz. Kapalı otoparkı ve 60 odalı 120 kişilik oteliyle hizmete girecek. Bütün uluslararası standartları karşılayacak. Şubat ayı bizim için çok önemli. 5 Şubat'ta buranın temelini atacağız. 6 Şubat'ta ise Ankara'daki voleybol kampüsünün açılışını gerçekleştireceğiz'' diye  konuştu. Karabıyık, yaptığı konuşmanın ardından Burhan Felek Spor Salonu'nun protokol tribününün merdivenlerinin duvarına, ilk kazmayı vurarak yıkımın startını verdi.  Yıldızlardan veda maçı  Sporcu, antrenör ve hakemler, eski sayı sistemiyle tek set oynanan bir gösteri maçı yaptı. Maçta, antrenörlüğünü bayan milli takımlar sorumlusu Cengiz Göllü'nün yaptığı takım, eski milli voleybolcu Erdoğan Kobal'ın takımını 31-30 kazandı.

Star 
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

'Recep Tayyip Erdoğan Gençlik ve Spor Kompleksi' İsmi Gerginlik Yarattı


Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi'nin Akyazı Spor Kompleksi'nin ismini Recep Tayyip Erdoğan Gençlik ve Spor Kompleksi olarak değiştirilmesi kararının ardından salonda gerginlik yaşandı..

 

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi'nin, yapımı devam eden Akyazı Spor Kompleksi'nin adının Recep Tayyip Erdoğan Gençlik ve Spor Kompleksi olarak değiştirilmesini kabul etmesinin ardından salonda gergin dakikalar yaşanmasıan neden oldu.
 
Kısa süre önce Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nun önerisi ile gündeme gelen Akyazı Spor Kompleksi'ne Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın isminin verilmesi önerisi Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından kabul edildi. İnşası devam eden 41 bin 500 kişilik stadyum, İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü binası, çeşitli spor alanları ve spor salonundan meydana gelen kompleks AKP'li ve CHP'li tarafların arasında ağız dalaşı ve arbede yaşanmasına neden oldu.
 
Meclisin isim kararını açıklamasının ardından söz konusu stadyuma Hüseyin Avini Aker isminin verilmesi taraftarı olan  CHP İl Başkanı Yavuz Karan,  "Siz Trabzon'un belediye başkanısınız. Hata işliyorsunuz. 2010 - 2011 şampiyonluğunu çalan kişinin adının buraya verilmesi doğru değildir. Yazıklar olsun size" diye bağırması üzerine, Gümrükçüoğlu; "İzin almadan konuşan beyefendiyi dışarıya davet ederim. Oturum tamamlanmıştır" ifadesini kullandı. 
 
Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür Komisyonu tarafından hazırlanan raporda, "Akyazı'da inşaatı devam eden kompleksle ilgili Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Kıyı Kanunu 6. maddesinde değişiklik yapılarak Türkiye'de ilk defa dolguda spor tesisi ve stadyum yapmanın önünü açmıştır. Bu nedenle kompleksin Trabzon'a kazandırılmasında büyük katkısı olmuştur. Tesise Recep Tayyip Erdoğan Gençlik ve Spor Kompleksi olarak isim verilmesi komisyonumuzca uygun görülmüştür" ifadesi kullanıldı.
 
 
 
15-04-2010
Bu haber toplam 9426 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?