En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 24.02.2018 11:41
Burhan Felek Spor Salonu Telefon Numarası

Burhan Felek Spor Salonu Telefon Numarası

Burhan Felek Spor Salonu Telefon Numarası , Yıllardır Türk voleyboluna hizmet veren Burhan Felek Spor Salonu'nun yıkımına başlandı.

Burhan Felek Spor Salonu Telefon Numarası

Haberinin Devamı ↓↓↓
İstanbul'da 1972 yılından bu yana binlerce sporcu, antrenör, hakem ve sporseveri ağırlayan Voleybolun Mabedi, yerini 5 Şubat'ta temeli atılacak 7 bin kişilik uluslararası standartlardaki Burhan Felek Spor Salonu'na bırakacak. Salonun yıkımı için düzenlenen törene, Voleybol Federasyonu Başkanı Erol Ünal Karabıyık, yönetim kurulu üyeleri, kulüp temsilcileri, sporcular ve hakemler katıldı. TEMEL ATMA TÖRENİ 5 ŞUBAT'TA Federasyon Başkanı Erol Ünal Karabıyık, hüzün ve sevinci bir arada yaşadıklarını belirterek 'Her birimizin burada birçok anısı var, kazandığı başarılar, şampiyonluklar, aldığı mağlubiyetler var. Bu bakımdan buraya veda ediyor oluşumuz bizi hüzünlendiriyor. Ancak bunun, yerini 7 bin kişilik uluslararası standartlarda bir salona bırakacak olması bizi sevindiriyor'' dedi. Salonun temelinin 5 Şubat'ta atılacağını ifade eden Karabıyık 'Kasım ayının sonlarına doğru tamamlamayı planlıyoruz. Kapalı otoparkı ve 60 odalı 120 kişilik oteliyle hizmete girecek. Bütün uluslararası standartları karşılayacak. Şubat ayı bizim için çok önemli. 5 Şubat'ta buranın temelini atacağız. 6 Şubat'ta ise Ankara'daki voleybol kampüsünün açılışını gerçekleştireceğiz'' diye  konuştu. Karabıyık, yaptığı konuşmanın ardından Burhan Felek Spor Salonu'nun protokol tribününün merdivenlerinin duvarına, ilk kazmayı vurarak yıkımın startını verdi.  Yıldızlardan veda maçı  Sporcu, antrenör ve hakemler, eski sayı sistemiyle tek set oynanan bir gösteri maçı yaptı. Maçta, antrenörlüğünü bayan milli takımlar sorumlusu Cengiz Göllü'nün yaptığı takım, eski milli voleybolcu Erdoğan Kobal'ın takımını 31-30 kazandı.

Star 
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Akyazı Spor Kompleksi 18 Aralık'ta Açılacak


Trabzon Akyazı sahilinde denize dolgu alan üzerinde inşa edilen Akyazı Spor Kompleksi, 18 Aralık Pazartesi günü açılacak..

 

Trabzon Akyazı sahilinde deniz dolgusu alan üzerinde  hayata geçirilen Akyazı Spor Kompleksi projesinde sona gelindi. 18 Aralık Pazar günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından özel bir törenle hizmete açılacak olan Akyazı Spor Kompleksi Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından gerçekleştirildi.
 
Akyazı Spor Kompleksi hakkında bilgi veren Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanı (TOKİ) Ergün Turan, spor kompleksinin pek çok ilki bri arada barındırdığını ve Türkiye'nin göz bebeği olacağını belirtti. Türkiye'nin mühendislik hayatı açısından çok önemli bir eser olan Akyazı Spor Kompleksi'nin etrafında yer alan tesislerin de Karadeniz'e gelen birçok spor sever tarafından ziyaret edilecek nitelikte olduğunu belirtti.
 
Akyazı Spor Kompleksi'nin, Avrupa'nın en modern tesisleri arasında yer alacağını belirten Başkan Turan, kompleksin içerisinde 2 suni ve 5 doğal çim sahanın yanı sıra kamp eğitim merkezi ve İl Gençlik Spor Merkezi'nin de yer aldığını kaydetti.
 
15-04-2010
Bu haber toplam 10389 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?