En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 04.03.2015 20:46
çevre Dostu Bir Bilimci Okuma Metni

çevre Dostu Bir Bilimci Okuma Metni

çevre Dostu Bir Bilimci Okuma Metni , OMO, Sana, Dove, Lipton, Knorr, Algida gibi markalarıyla tanınan Unilever Türkiye, bir süre önce çevre dostu yeşil ofisi ile Enerji ve Çevre Dostu Tasarımda Liderlik (LEED) sertifikası aldı.

çevre Dostu Bir Bilimci Okuma Metni

Haberinin Devamı ↓↓↓
Tüm ofis gereçleri ve tüm çalışan servisleri dahil yeşil ofis konseptine uygun olarak tasarlandığını söyleyen Unilever Kurumsal İletişim Müdürü Ebru Şenel Erim, yeni ofisleriyle ilgili detayları şöyle anlattı: Sensörlü ışıklar kullandık. Kullanılan tüm mobilya ve dekorasyon ürünleri geri dönüşümlü ürünlerden seçildi. Lavabolarda su tasarruflu armatürler ve susuz pisuvarları tercih ettik. Klozetlerde ve bahçe sulamada topladığımız yağmur suyunu kullanıyoruz. Ayrıca tüm ekipmanların bina otomasyon sisteminden izlenebilmesini sağladık.

Milliyet
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Türkiye İMSAD'in Yeni Başkanı Fethi Hinginar Oldu


Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği'nde (Türkiye İMSAD) Başkanlık görevini Dündar Yetişener'in ardından Fethi Hinginar üstlendi..

 

33. Olağan Seçimli Genel Kurul toplantısını gerçekleştiren Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği'nde (Türkiye İMSAD) Dündar Yetişener'in yürüttüğü Başkanlık görevine Türk Ytong Yönetim Kurulu Başkanı Fethi Hinginar getirildi.
 
Yönetim kurulunun iki yılda bir seçildiği Türkiye İMSAD'da Başkanlık görevini devralan Fethi Hinginar, daha önce Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görev yapıyordu. 
 
2 yıl için görev yapacak 18 kişilik yönetim kurulu üyelerinin de belirlendiği toplantıda Türkiye İMSAD'ın başkan vekilleri Oktay Alptekin (PÜKAD), Çetin Tecdelioğlu (Çetin Cıvata) ve Arif Nuri Bulut (İzocam) olurken başkan yardımcılığı görevini ise Kenan Aracı (Çuhadaroğlu) ile Mehmet Tunaman (Saint-Gobain Rigips) üstlendi.
 
Öte yandan Türkiye İMSAD'ın yönetiminde görev alan diğer üyeler ise şu şekilde sıralandı:
 
Dündar Yetişener (Fibrobeton), Mehmet Hacıkamiloğlu (Akçansa), Ferdi Erdoğan (Kaleseramik), Haluk Sarıaltın (Trakya Cam), Müfit Ülke (Duravit), Ercüment Yalçın (Wilo), Erdem Ertuna (Türk Demirdöküm), Ece Ceyhan Baba (Seranit Seramik), Bora Tuncer (Schneider Elektrik), Özgür Sezginer (Tepe Beton), Yener Gür'eş (TUCSA),Kadir Başoğlu (TUKDER), Mehmet Nazım Yavuz (ÇATIDER).
 
 
 
19-03-2010
Bu haber toplam 27417 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?