En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Sektörel 25.04.2018 21:18
Kaleterasit Sökücü

Kaleterasit Sökücü

Kaleterasit Sökücü , Yılların deneyimini modern çizgisiyle birleştiren Kaleterasit ve Kalecolor mantolama sistemleri için özel olarak ürettiği ürünleri ile binaları sıcak tutarken, 144 seçkin renk ve 10 farklı doku alternatifiyle özgün binalar yaratıyor.

Kaleterasit Sökücü

Haberinin Devamı ↓↓↓
Dış cephe mantolama sistemlerinin lider firmalarından Blue'Safe Mavi Kale, fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra, dış cepheler için dekoratif ve estetik çözümler de sunuyor. Yeni inşa edilen binalarda tasarım öğelerini gölgelemeden, çok sayıda renk ve doku seçeneğiyle mantolama yapılmasını sağlan Blue'Safe Mavi Kale, dış cephesi doğal şartlar altında ve zaman içinde yıpranmış bina yüzeylerine de yeni bir görünüm kazandırıyor. Blue'Safe Mavi Kale'nin dekoratif ve uzun ömürlü dış cephe kaplama malzemeleri Kaleterasit ve Kalecolor ile cephelerde arzu edilen renkler, seçkin doku alternatifleri sunuyor.Kaleterasit tarafından Blue'Safe Mavi Kale Mantolama Sistemleri için özel olarak üretilen Minart, çimento esaslı özel dolgu boyutu ile yüzeyde doğal ve dekoratif bir doku oluştururken, yüksek su buhar geçirgenliği sayesinde nefes alabilen sağlıklı binalar yaratıyor. Dayanıklı, uzun ömürlü, zengin renk ve doku alternatifli Kaleterasit'in en yeni ürünleri olan Dekor Plus, Grenart ve Grenart Micro, dekoratif dış mekI¢nlar yaratırken elastik yapılarıyla da binaları çatlaklara karşı koruyor. Çizgi ve kıvrımlı dokusuyla Dekor Plus, kalın tane dokusuyla Grenart ve ince tane dokusuyla Grenart Micro,  yeni nesil hazır renkli sıvalar kategorisinde farklı seçenekleri ile mükemmel çözümler sunuyor. Dekor Plus, Grenart ve Grenart Micro silikonlu yapısı sayesinde yağmur suyunun yüzeyi ıslatmadan akmasını sağlarken kendisini yağmur suyu ile yıkayabiliyor. Ayrıca elastik yapıları sayesinde bina yüzeyini çatlamalara karşı koruyan bu üç ürün, ısı yalıtım sistemlerinde de Kaleterasit'in en sık tercih edilen cephe kaplamaları arasında bulunuyor. Kaleterasit dış cephe sıvalarının su bazlı yapısı, binaların özgürce nefes almasına imkan tanıyor. Yüksek su buhar geçirgenliği sayesinde binaların terlemesini önlerken, dış cephelerin ömrünü uzatıyor. Son kat kaplama olarak Kaleterasit hazır renkli sıvalarının yanı sıra, Kalecolor dış cephe boya ve kaplamaları da güvenle kullanılabiliyor. Blue'Safe Mavi Kale Mantolama Sistemleri için özel olarak üretilmiş bu ürünler, üstün performansı ile ağır iklim koşullarına da maksimum dayanım sağlıyor. 
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Akıllı Ulaşım Sistemleri İle İlgili Eylem Planı Hazır


Türkiye'de akıllı ulaşım sistemleri alanında 4 yıllık eğitim programı bulunmadığını belirten Bakan Elvan, akıllı ulaşım sistemlerine yönelik yeni bölümler açmayı planladıklarını söyledi..

 

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Yükseköğretim Kurulu ile akıllı yol sistemleri konusunda görüşmelerin devam ettiğini ve akıllı ulaşım sistemlerine yönelik yeni bölümler açmayı planladıklarını söyledi.
 
Afyonkarahisar-Kütahya ve Dinar-Dazkırı-Sandıklı-Keçiborlu bölünmüş yollarının açılış töreninin ardından basın mensuplarının sorularına yanıt veren Bakan Elvan,  akıllı yol sistemlerine ilişkin strateji çalışmasının tamamlandığını ve kapsamlı bir eylem planı ortaya konulduğunu söyledi.
 
Söz konusu eylem planı kapsamında Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı 17 trafik yönetim merkezi kuracaklarını da açıklayan Elvan, şimdiye kadar 5 tanesinin tamamlandığını söyledi.
 
Trafik yönetim merkezlerinin, doğrudan vatandaşlara karayollarındaki gelişmeleri aktaracağını ifade eden Elvan, yolların da akıllı hale geleceğini söyledi. Fiber kablolarla tüm karayolu ağının baştan aşağı donatılacağını söyleyen Elvan, akıllı ulaşım sistemleri sayesinde karayollarında yaşanan herhangi bir sıkıntıtı durumunda sürücülerin kısa süre içinde haberdar edileceğini söyledi.
 
 
 
27-02-2010
Bu haber toplam 12903 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?