En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Nissa O2 Residence 20.03.2018 05:52
Nissa O2 Residence'ta 60 Farklı Konut Seçeneği

Nissa O2 Residence'ta 60 Farklı Konut Seçeneği

Nissa İnşaat'ın Bahçeşehir'de konumlandırdığı Nissa O2 Residence projesindeki konutlar doğal havalandırma ve aydınlatma esas alınarak tasarlandı..

 

Merkezi Viyana'da bulunan Nissa İnşaat tarafından  Bahçeşehir'de hayata geçirilmekte olan Nissa O2 Residence projesi 32 katlı tek blokta yer alan toplam 250 konuttan meydana geliyor. 
 
Türkiye’nin gerçek anlamdaki ilk “nefes alan bina” konseptiyle inşaatı devam eden Nissa O2 Residence, İstanbul’un yükselen değeri Bahçeşehir’de hayat buluyor.
 
Avusturya-Türk ortak işbirliği ile uluslararası tecrübede Nissa İnşaat tarafından Bahçeşehir’de hayata geçirilen Nissa 02 Residence, bol oksijeni, kesintisiz gün ışığı, yemyeşil doğası ile konforlu bir hayat ve modern bir mimari sunuyor. İstanbul’u geleceğe taşıyacak yepyeni projelerin yanı başında, 3.köprü, yeni havaalanı yolunun tam üzerinde ve Bahçeşehir'in en merkezi bölgesinde yükselen Nissa O2 Residence kolay ulaşım imkânları ve sosyal donatıları ile ön plana çıkıyor.
 
Çift cephe teknolojisi ile nefes alan bina…
 
18.255 m2 arazi üzerinde 32 katlı, tavandan yere kadar komple cam cephe ile kesintisiz gün ışığı alan Nissa 02 Residence, birbiri ile tek blok halinde yaşayan 4 blok ve 16 cepheden oluşuyor. Türkiye’de ilk defa “gerçek anlamda” çift cephe uygulaması ve iki cephe arasında kesintisiz devam eden temiz hava sirkülasyonuyla “nefes alan bina” konseptinin uygulandığı projede, tüm katlarda camlar açılabiliyor.
 
Türkiye’de ilk defa O2 Residence’ta kullanılan bu teknoloji doğal havalandırma sağlamasının yanında binaya gelen kesintisiz gün ışığı sayesinde sağlıklı ve aydınlık yaşam alanları sunuyor. Rüzgarın etkisini azaltarak bütün katlarda cam açabilme imkanı tanıyan çift cephe teknolojisi yazları serin, kışları sıcak günler yaşatırken gelişmiş izolasyon fonksiyonuyla da enerji tasarrufu sağlıyor.
 
Her katta dairelere özel açık havaya çıkılan kat bahçeleri bulunan Nissa 02 Residence’ta, her katta çift cephe ile dört mevsimin yaşanabileceği teraslar ve dilediğiniz gibi bitkilendirebileceğiniz peysaj balkonları yaşama özgürlük katıyor.
 
Sosyal donatıları ile zengin, doğayla iç içe bir yaşam…
 
Villa yaşamının sağladığı doğaya yakın olma avantajını residence konforuyla buluşturan Nissa O2 Residence, yaşamına sağlığı, sporu ve dinamizmi taşımak isteyen herkes için birçok olanağı bir araya getiriyor.
 
9.000 m² özel peyzajlı bahçesi ile yüksek bina konseptinde en zengin yeşil alana sahip olan Nissa O2 Residence, doğayla iç içe bir yaşam sunarken, yaşamınıza keyif katacak aktiviteleri de beraberinde getiriyor. Nissa 02 Residence sakinleri, bir asansör uzaklığında yer alan sadece kendilerine özel fitness, sauna ve hamam da dilediği gibi vakit geçirebiliyor. Nissa 02 Residence’ta komşular bir araya geldikleri spor kulübünde keyifli saatler geçiriyor, kendilerine özel fitness, sauna ve hamamdan yararlanabiliyor. Açık spor alanlarında yapılan basketbol ya da voleybol maçları, tenis kortundaki heyecanlı karşılaşmalar ya da açık ve kapalı havuzlarda geçirilen saatler Nissa 02 Residence’ta yaşamı daha da mutlu ve eğlenceli hale getiriyor. Özel resepsiyonu ile residence sahiplerine 5 yıldızlı otel konforu yaşatan Nissa O2 Residence, aynı zamanda proje dahilindeki restoranları ile de yeme-içme keyfinize ortak oluyor.
 
Nissa 02 Residence’ta yaşam çok yakında başlıyor …
 
Küçükçekmece Gölü’nden Marmara Denizi’ne uzanan bir manzaraya sahip olan ve Avusturyalı mimari ekibin özgün ve modern iç tasarımı ile hayat bulan Nissa O2 Residence'ta, kalite anlayışı en ince detaylarda kendini gösteriyor. 1+1’den 4+1 daire alternatifleri ile yeni trendler doğrultusunda planlanmış Nissa 02 Residence’ta yaşam 2013 Aralık ayında başlıyor …
 
• Türk-Avusturya işbirliği ile uluslar arası tecrübede Nissa İnşaat güvencesi
 
• 3. Köprü, havaalanı ve yeni bağlantı yolları üzerinde, Bahçeşehir’in en merkezi noktasında
 
• 32 katlı 02 Residence
 
• Türkiye’nin gerçek anlamdaki ilk çift cephe uygulaması
 
• Farklı mimari ve nefes alan bina
 
• Her katta cam açabilme özgürlüğü, teras ve kat bahçeleri
 
• 9000 m2 peyzajlı bahçe
 
• Spor kulübü, restaurant ve zengin sosyal donatıları ile yaşam özgürlüğü
 
Sayılarla Nissa 02 Residence
 
Toplam inşaat alanı: 75.000 m2
Sosyal kulüp: 1.200 m2
Yerleşim alanı: 18.500 m2
Peyzaj-bahçe alanı: 9.000 m2
Havuz (açık/kapalı): 533 m2
Restaurant: 1.200 m2
Lobi: 210 m2
 
Proje Künyesi
 
İşveren: Nissa İnşaat
Mimar(lar): Tuncay Çavdar, Walter Micheller
Statik Proje: İrfan Balioğlu
Mekanik Proje: Fethi Akalın
Elektrik Projesi: İsmet Defne
Yapı Denetimi: Onat Yapı Denetim
Proje Danışmanı: FYP Proje Geliştirme Pazarlama Satış
Proje Müdürü: Asaf Balioğlu
Şantiye Şefi: Deniz Kocaman
 
Nissa O2 Residence İletişim:
Web : www.nissao2residence.com
Tel    : 444 78 89

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Nissa İnşaat, Beşiktaş ve Kanlıca'da Kentsel Dönüşüm Projeleri Yürütecek


Nissa O2 Residence projesi ile dikkat çeken Nissa İnşaat, Beşiktaş ve Kalamış'ta bulunan deniz manzaralı evleri dönüştürmeye hazırlanıyor..

 

 
Avusturya - Türk ortak işbirliği ile kurulan ve Bahçeşehir'de yükselen Nissa O2 Residence projesi ile dikkat çeken Nissa İnşaat ilk kentsel dönüşüm projelerini Beşiktaş ve Kanlıca’da gerçekleşitirmeye hazırlanıyor.
 
Kartal’dan Avcılar’a değişik lokasyonlarda kentsel dönüşüm için hak sahiplerinden teklif aldıklarını açıklayan Nissa İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Turgut Demiroğlu, “Amacımız büyük alanda proje geliştirmek değil. 40 bin ila 100 bin metrekare arasındaki alanlarla ilgileniyoruz” dedi.
 

Yapan Firma: Nissa İnşaat
Proje Telefonu: 444 78 89
Tıkla Mail Gönder: info@nissao2residence.com
17-04-2013
Bu haber toplam 3075 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?