En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Next Level 17.03.2018 16:27
Next Level'ın 3 Farklı Örnek Dairesi Ziyarete Açıldı

Next Level'ın 3 Farklı Örnek Dairesi Ziyarete Açıldı

Pasifik İnşaat tarafından Ankara'da konumlandırılan Next Level projesinde İtalya’nın çağdaş tasarım markası Poliform tarafından tasarlanan ve farklı konseptlere sahip 3 örnek daire ziyarete açıldı..
Mimar Brigitte Weber’in tasarımı ve Pasifik İnşaat’ın yatırımıyla Ankara'da hayata geçirilmekte olan ofis-rezidans Next Level karma bir projedir.
 
Next Level’de örnek yaşam alanlarının dekorasyonunda İtaldeko tarafından Türkiye’ye getirilen İtalya’nın çağdaş tasarım markası Poliform tercih edildi.
 
Yılsonunda yaşamın başlayacağı Next Level’ın mimarı, proje için Londra, Paris ve New York adıyla üç farklı konseptte örnek daire hazırladı. Yaşam alanları Poliform Mobilya’nın Jean Marie Massaud, Paolo Piva, Carlo Colombo, Marcel Wanders ve Paola Navone gibi duayenlerin imzasını taşıyan ikonik mobilyalarla dekore edildi.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Next Level Çayyolu’nda Yüze 10 KDV İndirimi Fırsatı


Pasifik İnşaat'ın Ankara Çayyolu'nda hayata geçirmekte olduğu Next Level Çayyolu projesinde ekstra yüzde 10 KDV indirimi uygulanıyor..

 

Pasifik İnşaat'ın Ankara Çayyolu'nda, 101 dönüm orman alanının yanı başında ve 191 dönümlük rekreasyon vadisinin tam ortasında hayata geçirmekte olduğu Next Level Çayyolu projesinde 150 metrekarenin üzerindeki tüm büyük dairelerde 31 Mart 2017'ye kadar yüzde 8 KDV uygulanacak olup projede ekstra yüzde 10 KDV indirimi ile ev sahibi olunabiliyor.
 
 
3+1’den, 7,5+2’ye kadar farklı büyüklük ve 92 farklı tipte toplam 429 konuttan meydana gelen Next Level çayyolu projesinde konutlara en az iki araçlık kapalı otopark tahsis ediliyor Next Level Çayyolu projesinde ayrıca teraslar, özel peyzajlı bahçeleri, yemek okulu, açık kapalı havuzları, squash ve standart ölçüde kapalı basketbol sahası gibi ekstra olanakların yanı sıra piknik ve dinlenme alanları, açık hava sineması ve keyifli yürüyüş yolları gibi farklı sosyal imkânlar da sunuyor. 
 

Proje: Next Level
Tüm Haberler: Next Level Haberleri
Yapan Firma:
Proje Telefonu: +90 312 284 47 47
Tıkla Mail Gönder: info@nextlevel.com.tr
01-07-2013
Bu haber toplam 3087 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?