En Güncel Emlak haberleri
Yıldırım beyazıt üniversitesi nerede ? Nasıl giderim ?

Yıldırım beyazıt üniversitesi nerede ? Nasıl giderim ?

yıldırım beyazıt üniversitesi nerede , adresleri ve bilgileri...
Etlik Kampüsü
Başkentimiz Ankara’nın gözde mahallelerinden biri olan Etlik’te bulunan kampüsümüz, sosyal etrafı ile de talebelerimize doyurucu bir ortam sunacak. Hemen yanı başında bulunan Antares Alışveriş Merkezi, açık ve kapalı spor alanları, Bowling Salonları, basketbol ve futbol alanları gibi talebelerin her türlü aktivitelerini gerçekleştirebilecekleri mekanlarla çevrili olan kampüsümüzün hemen yanı başında, Türkiye’nin en büyük kapalı yüzme havuzu da sizleri bekliyor. Keçiören Belediyesi’ne ait yüzme havuzu ve spor merkezlerinden talebelerimiz özel indirimlerle yararlanabilecekler. Hazırlık sınıfı ile İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi talebelerimiz 2013-2014 Eğitim-Öğretim Seneninde Etlik Kampüsümüzde öğrenim göreceklerdir.
 
Etlik Adres: Halil Sezai Erkut Cad. Sazak Sok. No: 2 Keçiören / Ankara
Tel : (0 312) 323 01 34
Fax: (0 312) 321 87 46
 
 
 
Cinnah Kampüsü
 
2013-2014 Eğitim - Öğretim seneninde İşletme Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, Hukuk Fakültesi ve Türk Musikisi Devlet Konservatuarı’nda öğrenim görecek olan talebelerimiz Cinnah Kampüsü ‘’ Güvenevler Semti Güneş Sok. No:11 Kavaklıdere, Çankaya / ANKARA’’ adresinde; Sosyal Bilimler Enstitüsü ve Beynelmilel İlişkiler ve Stratejik Araştırmalar Enstitüsü’nde öğrenim görecek olan Yüksek Lisans / Doktora ve ÖYP talebelerimiz Cinnah Yerleşkesi Güvenevler Mahallesi Cinnah Cad. No:16 Çankaya / ANKARA adresinde öğrenim göreceklerdir.
Cinnah Adres: Güvenevler Mahallesi Güneş Sok. No:11 Kavaklıdere, Çankaya/ANKARA
Tel: (0 312) 466 75 33 - 74 08
 
 
 
 
Ulus Yerleşkesi
Üniversitemiz kurulduğundan bu yana Ankara Ulus bölgesinde yer alan eski Ankara İl Özel İdare Meclisi binası, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörlük Ek Birimi olarak kullanmakta ve idari hizmetler Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Ulus Yerleşkesi'ndeki bu birimde yürütülmektedir. Aynı zamanda 2013-2014 Eğitim Öğretim Yılında Fen Bilimleri Enstitüsü’ne kayıtlı yüksek lisans/doktora öğrencilerimiz öğrenimlerine bu adreste devam edeceklerdir.
İslami İlimler Fakültesi Öğrencilerimiz ise Ulus Yerleşkesi ‘’ Hacıbayram Mah. Hükümet Meydanı No:2 Ulus Altındağ/Ankara’’adresindeki birimimizde öğrenim göreceklerdir.
Ulus Adres: Çankırı Cad. Çiçek Sok. No: 3 Ulus - Altındağ / Ankara
Tel : 0324 15 03-04-05-06-07-08-09
Fax: 324 15 01
 
 
 
Esenboğa Yerleşkesi
Esenboğa Merkez Yerleşkemiz, tarihi Ankara ile özdeşleşmiş olan 1402 Ankara Savaşı’nın yapıldığı alanda bulunmaktadır. Ankara şehir merkezine araçla 20 dakika; Esenboğa Havaalanı’na ise 3-4 dakika mesafededir. Ana kampüsümüzün inşaat ve alt yapı çalışmalarımız başlamıştır. Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Esenboğa Merkez Kampüsü bölgesinde yer alan birimimizde ‘’ Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Beynelmilel Dökümantsayon Merkezi ‘’ hizmete girmiştir. . Buradaki binamızda TÜBİTAK ULAKBİM’den devraldığımız 1 Milyon’a yakın basılı müddetli yayınlar araştırmacıların hizmetine sunulmuştur. Yıldırım Beyazıt Üniversitesi üyesi olmayanlar makale isteklerini ULAKBİM TÜBESS ( Türkiye Belge Sağlama Sistemi ) üzerinden yapabilir.
Esenboğa Adres : Esenboğa Mah. Atatürk cd. Çubuk/Ankara
 
 
Bilkent Yerleşkesi
Tıp Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültelerinde öğrenim görecek olan yüksek lisans/doktora öğrencileri ve araştırma görevlilerimiz Üniversitemizin Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi olan Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin de yer aldığı Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Bilkent Yerleşkesinde öğrenim görmektedirler. Bilkent Yerleşkemiz, 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılı Tıp Fakültesi lisans eğitimine de ev sahipliği yapacaktır.
 
Tıp Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi Bilkent Yerleşkesinde eğitim görmektedir.
Bilkent Adres: Bilkent Yolu 3. Km. Çankaya Ankara
 
 
Keçiören Yerleşkesi
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi öğrencilerimiz Keçiören Yerleşkemizde 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılında Keçiören Yerleşkemizde öğrenim göreceklerdir.
Keçiören Adres: Yayla Mahallesi Yozgat Bulvarı 1480/2 Sokak Keçiören/ANKARA
 
 
 
 
 
 
 
 
Yaşamkent Yerleşkesi
Tıp Fakültesi 2. Sınıf öğrencileri, Sağlık Bilimleri Fakültesi Lisans ve Sağlık Bilimleri Enstitüsü Yüksek lisans/doktora öğrencileri 2013-2014 eğitim-Öğretim Yılında öğrenimlerine Yaşamkent Yerleşkemizde devam edeceklerdir.
Yaşamkent Adres: 3035 Cadde No:74 Yaşamkent/ANKARA

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓
29-09-2013
Bu haber toplam 11772 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?