En Güncel Emlak haberleri
ViaPort Alışveriş Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir?

ViaPort Alışveriş Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir?

Pendik Kurtköy'deki ViaPort Alışveriş Merkezi nerede, nasıl gidilir.

TEM (İstanbul geliş)
Tem yolu İstanbul –Ankara güzergahında Sabiha Gökçen havalimanı gişelerinden girin.Gişeyi geçtikten sonra 2. Sağdan girip Viaport tabelasını takip edebilirsiniz.Düz devam ettikten sonra karşınıza gelen göbekten sol L yaptığınızda 200 m sonra Viaport sağ tarafınızda kalacak.

TEM (Ankara geliş)
Tem yolu Ankara İstanbul güzergahında Sabiha Gökçen havalimanı gişelerinden çıkın. Gişeyi geçtikten sonra 2. Sağdan girip Viaport tabelasını takip edebilirsiniz.Düz devam ettikten sonra karşınıza gelen göbekten sol L yaptığınızda 200 m sonra Viaport sağ tarafınızda kalacak.

Sahil Yolu
Bostancı-Küçükyalı-Maltepe-Kartal-Pendik güzergahından devam edin,Güzelyalı yan yola girmeden solu takip ederek Sabiha Gökçen havalimanı yoluna devam edin, Sabiha Gökçen havalimanı sapağına girmeden düz devam edin. Tem gişelerine kadar gelin gişeye girmeden önceki sağ Sultanbeyli-İstanbul park tabelasından girin. Düz devam ettikten sonra karşınıza gelen göbekten sol L yaptığınızda 200 m sonra Viaport sağ tarafınızda kalacak.

E5 Yolu
Bostancı-Küçükyalı-Maltepe-Kartal-Pendik güzergahında Pendik’i geçtikten sonra Sabiha Gökçen havalimanı tabelasından girin. Sabiha Gökçen havalimanı sapağına girmeden düz devam edin. Tem gişelerine kadar gelin gişeye girmeden önceki sağ Sultanbeyli-İstanbul Park tabelasından girin. Düz devam ettikten sonra karşınıza gelen göbekten sol L yaptığınızda 200 m sonra Viaport sağ tarafınızda kalacak.

Adres:

Yenişehir Mah. Dedepaşa Cad. No:2
Kurtköy - Pendik / İstanbul

Tel: 0216 696 10 01 (Pbx)
Faks: 0216 696 10 02

 

Hüsnü Güneşdoğdu | EmlakHaberleri.Com


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

IKEA Hindistan'da 24 Mağaza Açacak


Bir yıl içinde Hindistan'daki ilk mağazasını açmayı ve birkaç yıla kadar toplam 24 mağaza ile Hindistan'da faaliyet göstermeyi hedeflediğini açıklayan IKEA sayesinde Hindistan'da kadınların çalışmasını engelleyen yasalar da değişmeye başladı..

 

İsveçli mobilya devi IKEA, dünyanın en kalabalık ülkelerinden Hindistan'a girmeye hazırlanıyor. Bir yıla kadar Hindistan'daki ilk mağazasını açacağını duyuran IKEA, Hindistan pazarındaki mağaza sayısını birkaç yılda 24'e çıkarmayı hedeflediğini bildirdi.
 
IKEA'nın Hindistan pazarına ilişkin hedefleri arasında başta yönetim kademesi olmak üzere çalışanlarının en az yarısının kadınlardan oluşturulması geliyor. Ancak kadın  çalışan konusunda IKEA'nın önünde hem yasal hem de sosyal çok sayıda engel mevcut. Kadın nüfusunun üçte birinden daha azının evinin dışında iş yaşamında yer alabildiği Hindistan'da kadınların akşam saat 8'den sonra perakende piyasasında çalışması da yasak.
 
Bu engellere rağmen IKEA'nın mağaza açmayı hedeflediği eyaletlerde şimdiden söz konusu yasa ve yasaklarda kadınlar lehine gelişmeler yaşanırken IKEA mağazası açılacak olan ilk 2 eyalette  söz konusu yasa tamamen değiştirilirken 2 eyalette de yasa değişikliği önergesinin  eyalet parlamentolarında görüşülmek üzere gündeme alındığı öğrenildi.
 
Hindistana kadınları iş piyasasına çekmenin olumlu olduğunu gösterebileceklerini söyleyen IKEA'nın İletişim Şefi Patrik Antoni, gece saat 23.00 a kadar çalışabilecek kadınlar için evlerine personel servisi düzenleyeceklerini de söyledi.
30-10-2010
Bu haber toplam 69327 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?