En Güncel Emlak haberleri
Olimpa Alışveriş Merkezi Servis Saatleri

Olimpa Alışveriş Merkezi Servis Saatleri

Olimpa Alışveriş Merkezi servis saatler ve güzergahları

Başakşehir'de açılan Olimpa Alışveriş Merkezi' ulaşım bilgileri

Adres: Başakşehir Mah. Erdem Beyazıt Cad. No:5 Başakşehir / İstanbul
Telefon: (0212) 488 78 78
E-porta: info@olimpaavm.com

Servis Saatleri

 

Olimpa Alışveriş Merkezi Krokisi

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Güllüce'den Atatürk Kültür Merkezi Açıklaması


Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Taksim'deki Atatürk Kültür Merkezi'nin onarılamayacak durumda odluğunu ve çağın gereklerine hitap etmediğini söyledi..

 

Ankara'daki Atatürk Kültür Merkezi alanıyla ilgili bir otelde yapılan akademik toplantının çıkışında, gazetecilerin sorularını yanıtlayan Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Taksim'deki Atatürk Kültür Merkezi tartışmalarına ilişkin bri açıklama yaptı.
 
Fanatikliğin hiçbir alanda doğru bir şey olmadığını belirten Güllüce, AKM'nin çağın gereklerine hitap etmediğini, akustik sistem ve dizaynının bulunmadığını, tesisatlarının eskidiğini ve tamir edilemediğini söyledi.
 
Güllüce, şöyle devam etti:
"Kokusu bile kötü olan konuma gelmiş" diyen Güllüce, şunları kaydetti: "Buranın yıkılıp çok daha modern, çağa hitap eden, Avrupa'nın ve dünyanın en iyi salonlarından birisi haline getirilmesiyle ilgili proje vardı. 'Olmasın' diyorlar. Böyle kalsın tartışması var. Yıkmak isteyenler diyor ki 'Buraya dünyanın en kaliteli, en mükemmel, en güzel salonunu yapalım.' Şimdiki hali nasıl? Kokusu var, tesisatlar çürümüş, fareler kabloları yemiş, ne kadar onarım ihalesi yaparsanız yapın bir araya gelmiyor. Çünkü bir kere binanın yapımı çok eski. Bitmiş, eskimiş, betonuyla tesisatlarıyla her şeyiyle. 'Şimdi böyle kalsın' diyenler var. Bir de 'Hayır dünyanın en modern, akustiği olan bir salon haline dönüşsün' diyenler var. 'Bizim bir opera salonumuz, göğsümüzü gere gere İstanbul'da ve dünyada en iddialı salonlardan biri budur diyeceğimiz bir salon olsun' diyenler var. Tartışma bu iki arada geçiyor."
 
21-02-2011
Bu haber toplam 74241 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?