En Güncel Emlak haberleri
Nuvo Dragos Nerede, Nasıl Gidilir ?

Nuvo Dragos Nerede, Nasıl Gidilir ?

Nuvo Dragos Evleri nerede, nasıl gidilir, yol tarifi.

NASIL GİDİLİR?

Avrupa Yakası TEM’ den & Bostancı E-5 Üzerinden

Fatih Sultan Mehmet Köprüsünden, Avrupa’dan Asya’ya geçtikten sonra, Ankara-Bostancı sapağından E-5 karayoluna bağlanılır. Daha sonra Ankara yönünde ilerlerken Kartal-Koşuyolu Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Maltepe tabelaları görüldüğünde Maltepe tabelası yönünde devam edilir. Yolun sağ tarafında bulunan Maltepepark Carrefoursa Alışveriş Merkezi önünden geçildikten sonra yaklaşık 200 metre sonra yer alan Nuvo Dragos Projesi Satış Ofisine ulaşılır. Maltepe tabelası yönünde devam edilir. Yolun sağ tarafında bulunan Maltepepark Carrefoursa Alışveriş Merkezi önünden geçildikten sonra yaklaşık 200 metre sonra solunuzda yer alan Nuvo Dragos Projesi Satış Ofisine ulaşılır. Maltepe tabelası yönünde devam edilir. Yolun sağ tarafında bulunan Maltepepark Carrefoursa Alışveriş Merkezi önünden geçildikten sonra yaklaşık 200 metre sonra solunuzda yer alan Nuvo Dragos Projesi Satış Ofisine ulaşılır. Maltepe tabelası yönünde devam edilir. Yolun sağ tarafında bulunan Maltepepark Carrefoursa Alışveriş Merkezi önünden geçildikten sonra yaklaşık 200 metre sonra solunuzda yer alan Nuvo Dragos Projesi Satış Ofisine ulaşılır.


TEM'den Ankara İstikametinden
Tem otoyolu üzerinden Ankara yönünde giderken, Kartal-Samandıra tabelasından girilir. Kartal-Samandıra gişelerinden geçtikten sonra E-5 Karayoluna Kadıköy-Harem tabelası takip edilerek bağlanılır. E-5 Karayolu üzerinde Cevizli, Kartal-Koşuyolu Eğitim Araştırma Hastanesi tabelasından girdikten sonra karşınıza çıkan


E5 Karayolu Gebze / Tuzla İstikametinden
E5 Karayolu üzerinden Harem istikametine giderken, sırası ile Tuzla, Pendik istikametleri geçilir. Kartal köprüsünü de geçtikten sonra Cevizli, Kartal-Koşuyolu Eğitim Araştırma Hastanesi tabelasından girdikten sorar karşınıza çıkan


E5 Karayolu / Kadıköy İstikametinden
Kadıköy, Bostancı’dan E-5 Karayolu üzerinde gelindiğinde Kartal-Koşuyolu Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Maltepe tabelaları görüldüğünde


Maltepe Sahil Yolundan
Kadıköy istikameti sahil yolundan gelindiğinde Maltepe tabelası yönünde devam edilir. Karşınıza çıkan ikinci Cevizli-Gülsuyu tabelasından sola dönüş yapılarak Maltepe-Gülsuyu tabelası yönünde düz devam edilir. Sonrasında Cevizli-Kartal tabelasından sağa dönülür ve Kartal-Koşuyolu, Çevreyolu-Soğanlık tabelaları yönünde devam edilierek yaklaşık 700 metre ileride sağ tarafta Omsan Lojistik geçildikten hemen sonra Nuvo Dragos Satış Ofisine ulaşılır.

E5 karayolunun deniz tarafında eski Singer fabrikasının bulunduğu arsada yer alan Nuvo Dragos'tan sahil yoluna 2-3, TEM'e 7-8 dakikada ulaşılmaktadır. Ayrıca Kadıköy - Kartal metro hattına, Sabiha Gökçen Uluslararası Hava Limanı’na, İstanbul’un en büyük Adliye Sarayına, Kartal-Koşuyolu Eğitim ve Araştırma Hastanesine dakikalarla ifade edilen yakınlıkta.

Doğa Koleji, Maltepe Üniversitesi, Koç Lisesi, Sabancı ve Okan Üniversitesi, İstanbul Park Yarış Pisti, Pendik Marina ve inşa halindeki Pendik Fuar ve Kongre Merkezi civarındaki önemli tesisler arasında yer almaktadır.

Alışveriş Hattı!

Carrefour Maltepe Park Alışveriş Merkezi 100m mesafede ve NUVO DRAGOS sakinlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte

Çok seçenekli ulaşım fırsatları!

Ulaşımın en güzel noktasında bir poje Nuvo Dragos!
2011 yılı sonunda hizmete girecek Kadıköy metro hattına yürüme mesafesinde…
Bostancı, Maltepe ve Kartal deniz otobüs hattının tam ortasında…
Marmaray Projesine çok yakın konumda. Halkalı'ya kadar hızlı ve rahat ulaşım imkanı
Sabiha Gökçen Havaalanına 10 dakika mesafede…
E-5 ve Bağdat Caddesi arasında, Sahil yolu alternatifi de var
Nuvo Dragos'tan sahil yoluna ulaşmak 2-3, TEM'e 5-6 dakika...


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Başyapıt Dragos 15 Ocak'ta Lanse Edilecek


Başyazıcı Grup'un yeni projesi olarak yükselecek olan ayrıcalıklı yaşam alanı Başyapıt Dragos, 15 Ocak'ta basına tanıtılacak..

 

Başyazıcı Grup tarafından inşa edilecek olan Başyapıt Dragos isimli yeni gayrimenkul projesinin 15 Ocak 2017 tarihinde basına lanse edileceği öğrenildi.
 
Gıda, İnşaat, AVM, Turizm, Tekstil ve Perakende gibi pek çok sektörde faaliyet gösteren Başyazıcı Grup, Başyapıt Dragos projesine ilişkin tüm detayları ve projenin görsellerini 15 Ocak 2017'de gerçekleştireceği basın lansmanında açıklayacak.
01-11-2010
Bu haber toplam 18951 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?