En Güncel Emlak haberleri
Kanyon Nerede, Nasıl Gidilir?

Kanyon Nerede, Nasıl Gidilir?

Kanyon Alışveriş Merkezi nerede, nasıl gidilir?

Metro İle:

Taksim-Sanayi Mahallesi Metrossundan Levent durağında indiğinizde yönlendirmeleri takip ettiğinizde Kanyon Alışveriş Merkezi'ne girmiş olacaksınız.

 

Otomobil ile

Maslak yönünden Beşiktaş yönüne doğru giderken Kanyon, Büyükdere Caddesi üzerinde 4. Levent ile Levent arasında kalmakta.

Beşiktaş yönünden Maslak yönüne doğru giderken Gültepe sapağından Gülteye'ye saptıktan sonra, yeraltı geçitinden geçip ilk sola dönüldüğünde Kanyon tam karşınızda yer almaktadır. Tekrar sola döndüğünüzde Büyükdere Caddesi'ne Ve Kanyon'un ana girişine ulaşacaksınız.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden gelişte, Levent - Sarıyer çıkışı alınmalı, Büyükdere Caddesi üzerinde 4. Levent ile Levent arasında sol tarafta yer almakta..

Toplu Taşıma ile

Tüm Maslak - Beşiktaş güzergahında çalışan İETT otobüsleri ve Sarıyer - Beşikteş minibüsleri ile Kanyon'a ulaşabilirsiniz.

Krokisi

kanyon

Hüsnü Güneşdoğdu | EmlakHaberleri.Com


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Arda Turan, Kanyon Residence'tan 4,5 Milyon Liraya Daire Satın Aldı


Barselona'da forma giyen ünlü futbolcu Arda Turan'ın Bayrampaşa, Bahçeköy, Büyükçekmece'en sonra Levent'te yükselen kanyon Residence'tan lüks bir daire satın aldığı iddia edildi..

 

Barselona'da forma giyen milli futbolcu Arda Turan, Levent'te bulunan Kanyon Residence isimli markalı konut projesinden daire satın aldı.
 
Kanyon AVM'nin de dahil olduğu Kanyon Residence'tanaldığı eve 4,5 milyon lira ödediği iddia edilen ünlü futbolcu Arda Turan, daha önce de  Bayrampaşa, Bahçeköy, Büyükçekmece evler satın almıştı.
 
Kazancını gayrimenkule yatırmayı tercih eden ünlü futbolcu Turan'ın, 'Arşiv' adında esnaf lokantası da bulunuyor.
27-10-2010
Bu haber toplam 146388 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?