En Güncel Emlak haberleri
Fulya Acıbadem Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir?

Fulya Acıbadem Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir?

Fulya Acıbadem Hastanesi ulaşım bilgileri

Anadolu yakasından özel araç ile geliş:
E-5 üzerinden Boğaz köprüsünü geçtikten sonra Beşiktaş istikametine giriniz. Yıldız ayrımından devam ederek ilk sağa dönünüz. Yokuştan inerken ikinci sola ve yolun sonundan sağa dönünüz. Işıklara geldiğinizde yol üçe ayrılır. Orta yoldan Fulya tabelasını takip ederek ilerleyiniz. Fulya Real’i geçtikten sonraki ışıklara gelmeden benzin istasyonunu geçer geçmez sağa dönünüz.

E-6 üzerinden Fatih Sultan Mehmet köprüsünü geçtikten sonra Beşiktaş sapağından giriniz. Zincirlikuyu-Beşiktaş istikametinde devam ederek, ATV-Sabah binasının yanındaki ilk sapaktan sağa giriniz. Yolun sonundan sağa, sonra sola ve tekrar sola dönerek aşağıya doğru düz devam ediniz. Yaklaşık 1 km. aşağıda yolun solunda Acıbadem Fulya Hastanesi’ni göreceksiniz.

E-6 üzerindan Fatih Sultan Mehmet köprüsünü geçtikten sonra Beşiktaş sapağından giriniz. Zincirlikuyu istikametinde devam ederek Ihlamur Kasrı sapağına giriniz. İkinci ışıklardan sağa dönünüz. 50 m. ileride Fulya Real arkasındadır.

E-6 üzerindan Fatih Sultan Mehmet köprüsünü geçtikten sonra Beşiktaş sapağından giriniz. Zincirlikuyu istikametinde devam ederek Mecidiyeköy sapağına giriniz. Fulya sapağına devam ediniz. 500 m. ilerde sol tarafta Fulya Real arkasındadır.

Anadolu yakasından otobüs ile geliş:
Anadolu yakasından kalkan Mecidiyeköy otobüslerine bininiz. Mecidiyeköy sapağında ininiz. Meydandan Şişli istikametine devam ederek Cevahir alışveriş merkezini geçtikten sonra ilk sapaktan sola dönünüz. 500m. ileride Fulya Real arkasındadır.

Avrupa yakasından geliş:
E-5 üzerinden Kadıköy Ankara istikametinde devam ediniz. Mecidiyeköy sapağından girdikten sonra Fulya istikametine devam ediniz. 500 m. ilerde Fulya Real arkasındadır.

E-6 üzerinden Kadıköy Ankara istikametinde devam ediniz. Okmeydanı sapağından Şişli istikametine devam ediniz. Şişli Camii’nden sola dönünüz. Fulya sapağından giriniz. 500 m. ileride solda Fulya Real arkasındadır.

Metrobüs ile geliş (Anadolu yakasından):
34-A numaralı Edirnekapı metrobüsüne bininiz. Mecidiyeköy durağında ininiz. Meydandan dan Şişli yönüne devam edilir. Cevahir alışveriş merkezini geçtikten sonra ilk sapaktan sola dönülür. Vasıta olarak sadece taksi kullanılmaktadır. Yürüme mesafesi olarak 10-15 dk. arasıdır.

Vapurla geliş (Anadolu yakasından):
Kadıköy ve Üsküdar’dan kalkan vapurlar Beşiktaş iskelesi ve Eminönü iskelesine gelinir. Beşiktaş iskelesinden hastanemize ulaşım sadece taksi ile sağlanmaktadır.
Eminönü’nden 26-A numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz. Hastane önünde inebilirsiniz.

Adres Dikilitaş Mah. Hakkı Yeten Cad. Yeşilçimen Sok. No:23, 34349 Fulya, Beşiktaş    

Tel (212) 306 44 44    Fax (212) 306 40 00


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

The Mandarins Acıbadem'de 570.000 Liradan Başlıyor


Mandarins Gayrimenkul projesi olarak eşsiz bir konumda yükselen The Mandarins Acıbadem projesindeki konutlarınyüzde 55'i 10 ayda alıcı buldu..

 

Mandarins Gayrimenkul'ün ilk markalı konut projesi olan The Mandarins Acıbadem projesinde yer alan konutların yarısından fazlası 10 ayda alıcı buldu. İkinci etap çalışmalarının 2017 yılında başlayacağı The Mandarins Acıbadem projesinde 1+1'den 5+1 dublekse uzanan daire seçenekleri, kapanmayan manzara, özel lokasyon ve iç mimari özellikleri ile  ayrıcalıklı bir yaşam alanı vadediliyor.
 
Yatırım tutarı 550 milyon TL olan The Mandarins Acıbadem'de daire fiyatları 570 bin TL'den başlamakta olup proje, çocuk odalarında kilitli pencere sistemi, banyolarda kaymayan özel zemin, çocuk oyun alanlarında yüksek güvenlik, açık ve kapalı yüzme havuzları, İstanbul'u kuşbakışı gören seyir terası gibi küçük detaylarla güvenlik ve konforu bir arada sunuyor.
 
Metro 200 metre ve metrobüs 100 metrelik yürüyüş mesafesinde konumlanan The Mandarins Acıbadem projesi Kadıköy Meydanı, Fenerbahçe, Kalamış, Boğaz Köprüsü ve Marmaray bağlantısı ise birkaç dakikda ulaşım avantajı sağlıyor.
 
27-11-2010
Bu haber toplam 85368 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?