En Güncel Emlak haberleri
Başkent Voleybol Salonu'na Nasıl Gidilir

Başkent Voleybol Salonu'na Nasıl Gidilir

Başkent Voleybol Salonu, Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından voleybol sporu için inşa ettirilmiştir.
Başkent Voleybol Salonu, açık adresi
Emniyet Mahallesi, Milas Sok No: 9
Beşevler - Ankara olarak geçmektedir. 8 Nisan 2009 tarihinde temeli atılmış, 6 Şubat 2010 tarihinde hizmete açılmıştır.TVF Voleybol Kampüsü içinde yer alır. Toplam 7623 seyirci kapasitelidir.Türkiye’nin uluslararası standartlara sahip ilk voleybol salonudur. Salonun bünyesinde Türkiye Voleybol Federasyonu’nun idari birimleri, yetmiş yataklı “Volley Hotel”, kapalı otopark, 90 kişilik basın toplantısı odası, 30 kişilik basın çalışma odası, 200 kişilik basın tribünü, 90+250 kişilik protokol tribünü, A ve B VIP ağırlama salonları ve voleybol müzesini bulunuyor. Salonda ilk karşılaşmalar 20 Şubat 2010 tarihinde yapıldı.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Atatürk Orman Çiftliği Müze ve Sergi Salonu'nda Yangın


Atatürk Orman Çiftliği'nde bulunan ve 6 Mayıs 2010 tarihinde hizmete açılan Müze ve Sergi Salonu'nda çıkan yangın 1,5 saatte kontrol altına alınabildi..

 

Ankara Atatürk Orman Çiftliği Müze ve Sergi Salonu'nun bulunduğu bölümde henüz belirlenemeyen bir sebeple yangın çıktı. Saat 02:00 sıralarında başlayan yangın eski şarap fabrikası olarak da bilinen Müze ve Sergi Salonu'nda meydana geldi.
 
Kısa sürede büyüyen yangını fark eden güvenlik görevlilerinin haber vermesi üzerine olay yerien gelen itfaye ekipleri, yaklaşık 1,5 saatlik bir çalışmanın ardından  yangını kontrol altına alabildi.
 
Polis ekiplerinin çevrede güvenlik önlemi aldığı olayda bina ve çevresini yoğun duman kapladı. Ekiplerin soğutma çalışmaları ise sabaha kadar devam etti.
 
Geçmişte şarap fabrikası olarak kullanılan bina, fabrikanın modernize edilmesinin ardından aslına uygun olarak restore edilip müze ve sergi salonu olarak, Atatürk Orman Çiftliği'nin kuruluşunun 85. yılında, 6 Mayıs 2010 tarihinde hizmete açılmıştı.
 
 
28-08-2013
Bu haber toplam 8310 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?