En Güncel Emlak haberleri
Abdi İpekçi Spor Salonuna Nasıl Gidilir

Abdi İpekçi Spor Salonuna Nasıl Gidilir

Abdi İpekçi Spor Salonu nerede?

Abdi İpekçi Spor Salonu, İstanbul ilinin Zeytinburnu ilçesinde, Kazlıçeşme Mahallesi'nde yer alıyor. 12.500 seyirci kapasitesine sahip Abdi İpekçi Spor Salonuna merkezi yerlerden ulaşımla rahatlıkla gelebilirsiniz. Taksim'den 93T ile Belgratkapı durağında indiğinizde 5 dakika yürüme mesafesindedir. Mecidiyeköy'den 93M, Beyazıt'tan 93C ve Eminönü'nden 93 numaralı hatta binerek yine Belgratkapı durağında indiğinizde 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Bakırköy'den geliyorsanız, sahilden kalkan Zeytinburnu minibüslerine bindiğinizde Yeniyol'da tam önünde inebilirsiniz. Bakırköy'den minibüs ile mesafesi yaklaşık 15-20 dakikadır.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Akyazı Spor Kompleksi 18 Aralık'ta Açılacak


Trabzon Akyazı sahilinde denize dolgu alan üzerinde inşa edilen Akyazı Spor Kompleksi, 18 Aralık Pazartesi günü açılacak..

 

Trabzon Akyazı sahilinde deniz dolgusu alan üzerinde  hayata geçirilen Akyazı Spor Kompleksi projesinde sona gelindi. 18 Aralık Pazar günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından özel bir törenle hizmete açılacak olan Akyazı Spor Kompleksi Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından gerçekleştirildi.
 
Akyazı Spor Kompleksi hakkında bilgi veren Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanı (TOKİ) Ergün Turan, spor kompleksinin pek çok ilki bri arada barındırdığını ve Türkiye'nin göz bebeği olacağını belirtti. Türkiye'nin mühendislik hayatı açısından çok önemli bir eser olan Akyazı Spor Kompleksi'nin etrafında yer alan tesislerin de Karadeniz'e gelen birçok spor sever tarafından ziyaret edilecek nitelikte olduğunu belirtti.
 
Akyazı Spor Kompleksi'nin, Avrupa'nın en modern tesisleri arasında yer alacağını belirten Başkan Turan, kompleksin içerisinde 2 suni ve 5 doğal çim sahanın yanı sıra kamp eğitim merkezi ve İl Gençlik Spor Merkezi'nin de yer aldığını kaydetti.
 
19-09-2013
Bu haber toplam 6447 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?