En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Ncity Esenyurt 18.03.2018 23:32
Ncity Esenyurt Nerede

Ncity Esenyurt Nerede

Daire fiyatlarının 99 bin liradan başladığı Ncity Esenyurt projesi İncirtepe Mahallesi'nde Özyurtlar İnşaat imzasıyla yükseliyor..
 
 
Esenyurt  İncirtepe Mahallesi Balıkçı Yolu Caddesi'nde özyurtlar İnşaat tarafından konumlandırılan Ncity Esenyurt projesi 15 katlı 4 blokta yer alan toplam 448 daireden meydana geliyor.
 
Ncity Esenyurt'ta;
70 metrekare alanlı 1+1 konutlar 99 bin TL'den,
85 metrekare alanlı 2+1  konutlar 139 bin TL'den, 
115 metrekare alanlı  2+1 konutlar 179 bin TL'den,
135 metrekare alanlı 3+1 konutlar 199 binTL'den başlayan fiyatlarla satılıyor.
 
** Projeden banka kredisi kulanımına uygun.
 
2015 'te teslim edilmesi planlanan Ncity Esenyurt'ta spor alanları, fitness center, oyun alanları, sauna, dinlenme alanları, yüzme havuzu gibi sosyal donatılar da bulunuyor.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Tapu Harçlarındaki İndirim İnşaat Sektörünü Hareketlendirecek


Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, ekonominin lokomotifi olan inşaat sektörünün etkilediği yaklaşık 250 iş kolu olduğunu dolayısıyla inşaat sektöründe hareketlenme olduğunda diğer sektörlerde de hareketlenme olduğunu söyledi..

 

 
Son dönemde inşaat sektörünün büyük beklentileri olduğunu belirten Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, bunlardan birinin de tapu harçlarının düşürülmesi olduğunuve Maliye Bakanlığı tarafından hazırlanan düzenleme ile tapu harçlarının daha da aşağı çekildiğini belirtti.
 
İnşaat sektörünün etkilediği yaklaşık 250 iş kolu olduğunu belirten Bakan Özhaseki, inşaat sektöründe hareketlenme olması halinde söz konusu diğer sektörlerde de hareketlenme olacağını belirtti.
 
İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu Genel Başkanı Tahir Tellioğlu ise inşaat sektörünün Türkiye ekonomisinin lokomotifi olduğunu, sektörüm gelişimi adına atılacak her adımın Türkiye ekonomisini de etkileyeceğini söyledi. 
 
Tellioğlu, tapu harçalarında yapılan indirimin, sektöre illaki katkı sağlayacağını, yaz aylarının yaklaştığı şu günlerde sektörde bir hareketlilik beklendiğini ifade etti.

Yapan Firma: Özyurtlar İnşaat
Proje Telefonu: 444 40 27
Web Sitesi : www.ozyurtlar.com
Tıkla Mail Gönder: info@ozyurtlar.com
02-10-2013
Bu haber toplam 2973 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?