En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Mortgage 24.03.2018 17:56
Pascal Nouma Bodrum'dan Villa Alıyor

Pascal Nouma Bodrum'dan Villa Alıyor

Beşiktaş'ın eski futbolcusu Pascal Nouma Bodrum'da villa satın almak istiyor.

Beşiktaş'ın eski futbolcusu yeni şovmen Pascal Nouma Bodrum gecelerine ısındı. Sık sık Bodrum'a gelen ve barlardan çıkmayan Nouma'ya Bodrumlular ve tatilciler büyük sevgisi gösterisinde bulunurken, ünlü oyuncunun, emlakçılara, Bodrum'un Göltürkbükü veya Yalıkavak Beldesi'nde yüzme havuzlu bir villa satın almak istediğini söylediği öğrenildi.

Haziran ayı başında Bodrum'a tatile gelen Beşiktaş'ın eski futbolcusu, yeni şovmen Pascal Nouma ünlü Barlar Sokağı'nın müdavimlerinden oldu. Barlarda Bodrumlular'ın ve tatilcilerin büyük sevgi gösterdiği Nouma'nın, emlakçılara, Bodrum'un Göltürkbükü veya Yalıkavak Beldesi'nde süper lüks yüzme havuzlu bir villa satın almak istediğini söylediği öğrenildi. Bu arada Nouma'nın Göltürkbükü Kızılburun Mevkii'nde bir dönüm arazi üzerinde üç katlı 450 metrekarelik villayı kadın arkadaşıyla gezdiği belirtildi.

Yalıkavak'taki Çeçen emlak bürosunun yetkilisi İbrahim Çeçen, "Özellikle yaz aylarında Bodrum'a gelip tatil yapan ve gönlünü burada bırakan ünlüler kervanına Nouma da katıldı. Villa satın almak istediğini söyleyince hemen arayışa geçtik, Nouma'yı da Bodrumlu yapacağız" dedi.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓
07-07-2011
Bu haber toplam 10566 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?