En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Mortgage 18.03.2018 19:17
ING Bank Mortgage Ekibi 1. Mortgage Zirvesi Ege Konferansı Yapıldı

ING Bank Mortgage Ekibi 1. Mortgage Zirvesi Ege Konferansı Yapıldı

ING Bank, emlakçılarla gerçekleştirdiği işbirliği projelerine bir yenisini daha ekledi. 11 Ocak 2010 tarihinde gerçekleşen ve Egeli emlakçıları buluşturan eğitim programı İzmir'de düzenlendi.
ING Bank Mortgage Ekibi, 1. Mortgage Zirvesi sırasında duyurulan ve Ege'de gerçekleştirilen konferans ile başlatılan eğitimlerin ilkini İzmir'de gerçekleştirdi. Eğitim programı, emlak ofisleri için yapılan ihtiyaç analizi sonucunda belirlendi. Buna göre gerçekleşen eğitimde emlakçılar Emlak sektöründe verimli çalışma sistemi ve yöntemleri eğitimini ücretsiz olarak aldılar. ING Bank Konut Finansmanı Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Özgür Öztürk, Özellikle ülkemizde hızla gelişen konut piyasası koşulları içerisinde, emlak ofislerimize diğer alanların yanı sıra ihtiyaçları doğrultusunda eğitim alanında da destek olmayı amaçladık.' diye konuştu.

Sabah Emlak
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Garanti Mortgage Öğretmenler Günü Kampanyası Başladı


24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle Mortgage Uzmanı Garanti tarafından başlatılan Öğretmenler Günü Kampanyası kapsamında 300 lira bonus hediye ediliyor..

 

Mortgage Uzmanı Garanti, 24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle özel olarak hazırladığı kampanya kapsamında öğretmenlere avantajlı kredi seçenekleri sunarken ayrıca 300 TL bonus hediye ediyor.
 
Garanti Mortgage'ın Öğretmenler Günü Kampanyası 15 Kasım - 31 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerli olup, kampanya kapsamında ev sahibi olmayı planlayan öğretmenlere 300 liralık bonus hediye ediliyor.
 
Öğretmenlere özel olarak düzenlenen mortgage kampanyasından faydalanmak isteyenlerin Garanti şubelerine giderek, 444 EVİM (444 3846) hattını arayarak veya www.garantimortgage.com adresine tıklayarak bilgi alması ve başvuruda bulunması mümkün.
 
 
16-01-2010
Bu haber toplam 7749 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?