En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Mortgage 22.03.2018 11:59
İNG Bank Konut Kredisi Hesaplama

İNG Bank Konut Kredisi Hesaplama

İNG Bank konut Kredisinde düşük faiziyle diğer bankalardan ön plana çıkıyor.

İNG Bank Konut Kredilerindeki liderliğini sürdürüyor. En düşük fazili konut kredisine sahip bankanın kendi sitesinde aylık ödemeniz ne kadar, toplam ne kadar kredi çekebilirsiniz gibi argümanları kolaylıkla hesalayabilirsiniz.

İNG BANK MORTGAGE - KONUT KREDİSİ HESAPLAMA:

www.ingbank.com.tr/sizinicin-konutkredisi-mortgagemetre.asp


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Ağaoğlu'ndan Aktif Bank Pazarlığı Açıklaması


Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Çalık Holding ile arasında Aktif Bank için pazarlık yapıldığı iddialarına yanıt verdi..

 

Çalık Holding ile Ağaoğlu arasında Aktif Bank için pazarlık yapıldığı iddialarına yanıt veren Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulı Başkanı Ali Ağaoğlu görüşmek bir yana böyle bir düşüncelerinin dahi olmadığını söyledi.
 
UzmanPara'dan Ayşe Ekin Gündüz'ün haberine göre, Çalık Holding ve Ağaoğlu Şirketler Grubu arasında Aktif Bank için pazarlık yapıldığına daire iddiaların gündeme gelmesinin ardından UzmanPara'nın ulaştığı Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu söylentileri kesin bir dille yalanladı.
 
Görüşmek bir yana böyle bir düşünceleri dahi olmadığını belirten Ağaoğlu, 4 ay önce Aktif Bank Genel Müdürlüğü’nden istifa eden Önder Halisdemir’in Ağaoğlu Şirketler Grubu'nda İcra Kurulu Başkanlığı’na getirilmesinin bu tür söylentilere neden olmuş olabileceğini ancak bankacılık sektörüne girmeyi düşünmediklerini söyledi.
 
 
12-01-2010
Bu haber toplam 44040 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?