En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Mortgage 25.02.2018 05:18
ING BANK'dan Akademi Mortgage Sertifikası

ING BANK'dan Akademi Mortgage Sertifikası

ING Bank, mortgage konusunda danışmanlık hizmeti veren müşteri temsilcilerinin, uzmanlıkta ilerlemeleri için “Akademi Mortgage” adı altında yeni bir sertifika programına başlıyor.

ING Bank, mortgage konusunda danışmanlık hizmeti veren müşteri temsilcilerinin, uzmanlıkta ilerlemeleri için “Akademi Mortgage” adı altında yeni bir sertifika programına başlıyor.

Bilgi Üniversitesi ile birlikte gerçekleştirilecek olan eğitim programının ilk etabı 22 Eylül Çarşamba günü başlayacak. Yılsonuna kadar 300 müşteri temsilcisinin katılımıyla devam edecek olan eğitimler,  2011 yılında da devam edecek.  

Akedemili danışmanlar geliyor
Müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, buna uygun çözüm önerileri sunmak için eğitim programlarına ağırlık veren ING Bank, müşterilerinin karar verme sürecinde doğru bilgilendirmek için kolları sıvadı. Bilgi Üniversitesi ile birlikte hazırladığı sertifika programı sayesinde konut finansmanıyla ilgili pek çok konuda eğitim  programı yapan ING Bank, satış kadrolarına mortgage konusunda uzmanlık kazandırmak için düzenlenen sertifika programı kapsamında mortgage uzmanlığının dünyadaki örnekleri üzerinden eğitimler verilecek. Mortgage konusunda vizyon kazandırmayı hedefleyen sertifika programına Bilgi Üniversitesi öğretim görevlilerinin yanı sıra konut finansmanı sektörünün önde gelen isimleri de örnek çalışmalar düzeyinde katılarak birikimlerini katılımcılara  aktaracak. Ayrıca emlak ve inşaat sektörünün önde gelen temsilcileri de eğitimlerde görev alacak.

 


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TOKİ Denizli'de 18 Bin 332 Konut İnşa Edecek


Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, gelen talepler doğrultusunda 20 bin konut ihtiyacı odluğu belirlenen Denizli'de TOKİ tarafından 18 bin 32 adet konut inşa edileceğini söyledi..

 

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli’de Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından 2 miyar liranın üzerinde bir yatırım yaplarak toplamda 18 bin 332 adet konut inşa edileceğini açıkladı.
 
Denizli'deki bir otelde TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan ile basın toplantısı düzenleyen Bakan Zeybekci, dar gelirli ailelerden gelen talepler üzerine uzun süredir TOKİ ile görüştüklerini elen talepler doğrultusunda 20 bine yakın bir konut ihtiyacı olduğunun belirlendiğini söyledi. 
 
Bu kapsamda Denizli ve ilçelerinde TOKİ imzası ile inşa edilecek olan18 bin 332 konutun 12 bin 500’ünün kent merkezinde konumlanacağını söyleyen Bakan Zeybekçi, ilave talep gelmesi halinde konut sayısının artabileceğini, ayrıca konutların büyük bir kısmının 2 oda 1 salon formunda olacağını belirtti.
 
 
 
21-09-2010
Bu haber toplam 7992 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?