En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Mortgage 24.03.2018 17:56
Garanti'nde Evini Değiştirenlere Özel Mortgage

Garanti'nde Evini Değiştirenlere Özel Mortgage

Garanti Mortgage evini değiştirmek isteyenler için "Evini Değiştirene Mortgage" ürününü hizmete sundu.

Konut alımını kolaylaştıran yeni bir ürün ortaya koyan Garanti Mortgage, peşinat için birikmişi bulunmayanlara ‘Evini Değiştirene Mortgage’ fırsatı sunuyor. Ürün ile müşteriler, peşinat için kendilerine ait eski konutların satışını beklemeden yeni bir daire satın alabilecek. ‘Evini Değiştiren Mortgage’ satılacak eve ipotek konulup, yeni konut bedelinin tamamı kredilendirilmesine imkan tanıyor. Bu şekilde peşinat da ertelenebiliyor. Tüketici en fazla 12 ay sonra eski ev satışından gelen tutarla peşinat ödemesini yapabiliyor. Böylece, eski evinin satılmasını beklemeden yeni konut alabiliyor. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Garanti Mortgage Genel Müdür Yardımcısı Umur Güven, “Müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, avantajlı yeni ürünler ortaya koymak öncelikli hedeflerimiz arasında. ‘Evini Değiştirene Mortgage’ ürünü sayesinde artık tüketiciler mortgage ile yeni evi satın alırken peşinat için eski evlerinin satılmasını beklemek mecburiyetinde kalmayacak. Herkese uygun mortgage ürünleri sunmaya devam edeceğiz.” dedi. 


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Rusya, Türk Akımı'nın 2. Hattı İçin AB'den Garanti İstedi


Rusya, Türk Akımı Doğalgaz Boru Hattı projesi kapsamında yapılacak olan ikinci hat için Avrupa Birliği'nden reddedilmeme garantisi talep etti..

 

 
Rusya'nın Avrupa Birliği (AB) Daimi Temsilcisi Büyükelçi Vladimir Chizhov tarafından yapılan açıklamada, Türk Akımı projesinde Avrupa'ya uzanacak olan ikinci doğalgaz boru hattı için AB komisyonu tarafından garanti verilmesi gerektiği vurgulandı.
 
Rus haber ajansı RIA Novosti'ye konuşan Chizhov, Türk Akımı doğalgaz boru hattı projesinde ilk hattın Türkiye için ikinci hattın ise Güneydoğu Avrupa için planlandığını hatırlatarak, proje kapsamında yapılması planlanan ikinci doğalgaz boru hattı için önemli bir potansiyel bulunduğunu vurguladı.
 
Chizhov, Rusya ve ortaklarının ikinci hattın yapılabilmesi için projenin Avrupa Komisyonu tarafından reddedilmeyeceğine yönelik garanti alması gerektiğini de sözlerine ekledi.
25-04-2011
Bu haber toplam 9903 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?