En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Mortgage 18.03.2018 09:39
Garanti'den Polislere Özel Mortgage

Garanti'den Polislere Özel Mortgage

Garanti Bankası polisler için yeni bir mortgage kampanyası düzenledi.

Garanti'den yapılan açıklamada, her yıl 10 Nisan 'da kutlanan Polis Bayramına özel, tüm polisler için 1 Haziran'a kadar sürecek tutsat ''mortgage'' kampanyası düzenlendiği kaydedildi. Açıklamaya göre polisler, kampanya kapsamında 1 Haziran'a kadar dosya masrafsız olarak kullanacağı kredilerde, uygun faiz oranlarından yararlanacak, kredi taksitlerini 3 aya kadar erteleme imkanına sahip olabilecek.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Ziraat Bankası Emekli Promosyon Ödemelerini Ne Zaman Yapacağını Açıkladı


Emekliye promosyon ödemeleri hakkında açıklamada bulunan Ziraat Bankası, emeklilerin T.C Kimlik numarasının son hanelerine göre Mart, Nisan ve Mayıs ayında promosyon ödemelerinin yapılacağını bildirdi..

 

Milyonlarca emekliye maaş ödemesi yapan Ziraat Bankası, promosyon ödemeleri için takvimini açıkladı. Yapılan açıklamaya göre, T.C Kimlik numarası 0 ve 2 ile bitenler Mart ayından; 4 ve 6 ile bitenler Nisan ayından; 8 ile bitenler ise Mayıs ayından itibaren promosyon ödemelerini alabilecek.
 
Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada, emeklilerin sadece Ziraat Bankası'nın şubelerinden değil, internet sitesi ve çağrı merkezinden de taahhütname verebileceği belirtilirken, bugüne kadar 400 binden fazla müşteriye promosyon ödemesi yapıldığı da vurgulandı.
 
Açıklamada ayrıca, promosyon taahhütnamesini şubeden vermek isteyen emeklilerin, T.C  kimlik numarasının son rakamına göre bankaya  başvurmaları belirtildi.
 
 
 
 
12-04-2011
Bu haber toplam 7272 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?