En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Mortgage 26.04.2018 06:57
En Çok Mortgage Kredisini Garanti Bankası Veriyor

En Çok Mortgage Kredisini Garanti Bankası Veriyor

Garanti Bankası Türkiye'de en çok mortgage kredisi veren kurum.

 

Konut alımı, hayatınız boyunca yapacağınız en önemli yatırımlardan biri. 
 
Doğru konuta karar vermeniz kadar, size uygun finansman seçeneklerini değerlendirmeniz, mortgage kullanmaya karar vermeniz, ihtiyaçlarınıza en uygun mortgage ürünü ve ödeme planını seçmeniz de önemli.
 
Tüm bu karar sürecinde bütçenize en uygun evi ve mortgage ürününü seçmek için farklı seçenekleri değerlendirmeniz gerekli.
Merak etmeyin! Garanti, özel eğitimli ve sertifikalı Mortgage Uzmanları ile birlikte bu sürecin her anında yanınızda. Satın almak istediğiniz konut için mortgage kullanmanıza gerek olup olmadığından, size uygun mortgage paketlerinin detaylarına kadar tüm konularda Garanti'den destek alabilirsiniz.
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Rusya, Türk Akımı'nın 2. Hattı İçin AB'den Garanti İstedi


Rusya, Türk Akımı Doğalgaz Boru Hattı projesi kapsamında yapılacak olan ikinci hat için Avrupa Birliği'nden reddedilmeme garantisi talep etti..

 

 
Rusya'nın Avrupa Birliği (AB) Daimi Temsilcisi Büyükelçi Vladimir Chizhov tarafından yapılan açıklamada, Türk Akımı projesinde Avrupa'ya uzanacak olan ikinci doğalgaz boru hattı için AB komisyonu tarafından garanti verilmesi gerektiği vurgulandı.
 
Rus haber ajansı RIA Novosti'ye konuşan Chizhov, Türk Akımı doğalgaz boru hattı projesinde ilk hattın Türkiye için ikinci hattın ise Güneydoğu Avrupa için planlandığını hatırlatarak, proje kapsamında yapılması planlanan ikinci doğalgaz boru hattı için önemli bir potansiyel bulunduğunu vurguladı.
 
Chizhov, Rusya ve ortaklarının ikinci hattın yapılabilmesi için projenin Avrupa Komisyonu tarafından reddedilmeyeceğine yönelik garanti alması gerektiğini de sözlerine ekledi.
09-09-2011
Bu haber toplam 7725 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?