En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Mortgage 17.03.2018 08:02
Denizbank'tan Mortgage Kullananlara LCD TV

Denizbank'tan Mortgage Kullananlara LCD TV

 DenizBank kampanya çerçevesinde, aralık ayı boyunca konut kredisi kullanan müşterilerine LCD televizyon hediye ediyor.

DenizBank mortgage müşterilerine isteğe bağlı olarak 6 aya kadar taksit erteleme imkânı da sunuyor.

 

DenizBank Perakende Bankacılık’tan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk; aralık ayında düzenledikleri kampanya ile mortgage kullanımının artırılarak, DenizBank müşterilerinin yeni yıla ev sahibi olarak girmelerini hedeflediklerini belirtti. Ertürk sözlerini şöyle sürdürdü:

 

“Bu kampanya ile DenizBank mortgage kredisi kullanarak ev sahibi olan müşterilerimizin ilk ev hediyesi de DenizBank’tan olacak. Mortgage kredisine yön veren bir banka olarak, müşterilerimize daha rahat ödeme koşulları ve vade seçenekleri sağlamaya devam ediyoruz.”


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Garanti Mortgage Öğretmenler Günü Kampanyası Başladı


24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle Mortgage Uzmanı Garanti tarafından başlatılan Öğretmenler Günü Kampanyası kapsamında 300 lira bonus hediye ediliyor..

 

Mortgage Uzmanı Garanti, 24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle özel olarak hazırladığı kampanya kapsamında öğretmenlere avantajlı kredi seçenekleri sunarken ayrıca 300 TL bonus hediye ediyor.
 
Garanti Mortgage'ın Öğretmenler Günü Kampanyası 15 Kasım - 31 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerli olup, kampanya kapsamında ev sahibi olmayı planlayan öğretmenlere 300 liralık bonus hediye ediliyor.
 
Öğretmenlere özel olarak düzenlenen mortgage kampanyasından faydalanmak isteyenlerin Garanti şubelerine giderek, 444 EVİM (444 3846) hattını arayarak veya www.garantimortgage.com adresine tıklayarak bilgi alması ve başvuruda bulunması mümkün.
 
 
09-12-2009
Bu haber toplam 7419 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?