En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Metsan Nexus 18.03.2018 02:02
Metsan Nexus Nerede

Metsan Nexus Nerede

Metsan İnşaat'ın Kartal'de konumlandırdığı 430 konutluk Metsan Nexus projesi konumu itibarıyla ulaşım avantajı sağlıyor..

 

 

Metsan İnşaat tarafından Kartal'da hayata geçirilmekte olan Metsan Nexus projesi Kadıköy-Kartal metrosunun Yakacık istasyonunda metro çıkışı ile direkt bağlantılı bir noktada yükseliyor. 

 

 

Konumu itibarıyla ulşaım avantajı sağlayan Metsan Nexus projesinde İDO Pendik-Yalova İskelesi’ne 5 dakika, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakika, Pendik sahil yoluna 5 dakikada ulaşım sağlanabiliyor.

 

Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 3+1 dubleks, 4+1 ve 5+1 tiplerinde daire seçeneklerinin yer aldığı Metsan Nexus projesi 430 daireden meydana geliyor. Projede fiyatlar 170 bin lira ile 1 milyon 587 bin lira arasında değişiyor.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Metsan Nexus'ta Yaşanan Asansör Kazası Davasında Yeni Gelişme


Kartal'da yükselen Metsan Nexus projesinde geçtiğimiz yıl meydana gelen ve 3 içinin ölümüne neden olan asansör kazasında yargı süreci devam ediyor..

 

İstanbul Kartal'da yükselmekte olan ve 31 Mayıs 2015 tarihinde meydana gelen iskele kazasında 3 işçinin hayatını kabettiği Metsan Nexus’un yüklenici firması olan MG İnşaat'ın sahibi sanık Mehmet Gültekin'in hakkında "taksirle birden fazla kişinin ölümüne neden olma" suçundan cezalandırılmasını talep edildi.
 
Soruşturmanın tamamlandığı kazaya ilişkin yargılanmakta olan 3 sanık Anadolu Adalet Sarayı 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmada hakim karşısına çıktı.
 
31 Mayıs'ta Kartal Hürriyet Mahallesi Erler Sokak'taki inşaatın yapımı sırasında, 16. katta kurulu iskelenin 50 metre yüksekten yere düşterek hayatını kaybeden 3 işçinin aile avukatlaırnın da hazır bulunduğu davada müşteki avukatlarından Mustafa Kiraz, davada yeniden bilirkişi raporu alınmasını talep etti. Uyarılara rağmen önlem alınmayan inşaatta kazaya sebebiyet verildiğini ifade eden avukat Kiraz, dosyanın bu şekiklde kapanmasına izin verilmemesi gereltiğini söyledi.
 
Mahkeme heyetinin alınan bilirkişi raporunun karar vermeye yeterli görüldüğü gerekçesiyle, taleplerin reddine karar verdiği duruşma, taraf avukatlarına esas hakkındaki mütalaaya karşı beyanda bulunmak için süre verilmesi kararı ile ertelendi.

Tüm Haberler: Metsan Nexus Haberleri
Yapan Firma: Metsan İnşaat
Proje Telefonu: 0216 355 4066
Web Sitesi : www.metsannexus.com
Tıkla Mail Gönder: info@metsan.com
02-11-2013
Bu haber toplam 3267 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?