En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Magazin 18.03.2018 15:49
Tarkan Londra'da Ev Alacak

Tarkan Londra'da Ev Alacak

Ünlü şarkıcı Tarkan, Londraya taşınmak için ev arayışına girdi.
ABD'de gözlerden uzak bir hayat süren Tarkan, İngiltere yolcusu. Londra'daki Kensington Bulvarı'na yakın bir caddeden ev almaya karar veren Tarkan, Prens William ve Cambridge Düşesi Kate'e komşu olacak
 
Megastar Tarkan, artık Londra'da yaşayacak. Uzun süredir New York'ta gözlerden uzak bir hayat süren Tarkan, rotasını Londra'ya çevirdi. Yurtdışında oturmaktan vazgeçmeyen Megastar, yaklaşık bir aydır Londra'da ev arayışı içerisindeydi. İstediği bölgede, gönlüne göre gibi bir yer bulabilmek için yakın arkadaşları ve uluslararası emlak firmalarıyla görüşen ünlü popçu, Kensington Sarayı'nın bulunduğu Kensington Bulvarı'na yakın bir caddeden ev almaya karar verdi. Uluslararası müzik firmalarının merkezlerinin bulunmasından dolayı Londra'ya yerleşmeye karar veren Tarkan, Birleşik Krallık tahtının ikinci sıradaki varisi Prens William ve  Kate Middleton'a da komşu olacak. Kensington Bulvarı üzerinde Kraliyet Ailesi'nin yanı sıra Brunei Sultanı Hassanal Bolkiah'ın da malikanesi var. Sarayın yakınlarındaki ortalama daireler 20-55 milyon lira arasında.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Tarkan'dan Engelli Öğrencilere Özel Ultra Donanımlı Okul


Hülya Avşar'ın “Tarkan kim pardon? Nasıl böyle bir havaya soktular? Vergide birinci mi oldu? Okul mu yaptırdı?” dediği Megastar Tarkan, 5 milyon liralık bütçeyle engelli öğrenciler için okul yaptırıyor..

 

Pınar Dilek ile evlenmesi sebebiyle son günlerde sosyal medyanın en çok konuştuğu isim olan megastar Tarkan'ın engelli öğrenciler içinultra donanımlı bir okul yaptırmak için harekete geçtiği ortaya çıktı. Tarkan'ın söz konusu sosyal sorumluluk projesi için 5 milyon lira bütçe ayırdığı öğrenildi.
 
Kısa süre önce yayınladığı Türk sanat müziği albümü ‘Ahde Vefa’ ile adından söz ettiren Tarkan'ın, engelli öğrenciler için özel olarak yaptıracağı okulun projesini mimara çizdirdiği ve hedefinin okulu 2018 eğitim öğretim yılına yetiştirmek olduğu öğrenildi.
 
5 yıl önce Hülya Avşar’ın vereceği ödülü almaya gelmediği için Avşar'ın “Tarkan kim pardon? Nasıl böyle bir havaya soktular? Vergide birinci mi oldu? Okul mu yaptırdı?” dediği Megastar'ın yaptıracağı engelli okulu için arsa arayışında olduğu belirtildi.
 
26-01-2012
Bu haber toplam 10350 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?