En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Magazin 24.03.2018 08:17
Seda Sayan: TOKİ'den ev aldım, beğenmediler

Seda Sayan: TOKİ'den ev aldım, beğenmediler

Seda sayan, 5 yıl önce ev söz verdiği Asiye ve Resul Ayrıç çiftine ev almadığı iddialarının gerçeği yansıtmadığını, çifte TOKİ'den ev aldığını ancak evi beğenmediklerini söyledi..

 

Ünlü şarkıcı Seda Sayan, yaklaşık 5 yıl önce programına katılan Asiye ve Resul Ayrıç çiftine ev alacağına dair söz vermişti. Son günlerde basında yer alan 'Seda Sayan'ın ev sözünü tutmadığı' yönündeki haberler üzerine açıklamada bulunan Sayan, iddialara açıklık getirdi.
 
Basında yer alan haberde, Asiye ve Resul Ayrıç çifti, 3 yaşında çocukları olmasına rağmen kendilerine verilen ev sözünün tutulmadığını belirterek Seda Sayan'ı Gaziantepe davet etmişlerdi. Bunun üzerine iddialara yanıt veren Seda Sayan, hakkında çıkan çirkin haberlere itibar edilmemesi için açıklama yapma gereği duyduğunu, yıllardır verdiği sözleri tutması sebebiyle Türk halkının verdiği güvenilirlik unvanını onurla taşıdığını vurgulayarak, 5 yıl önce söz konusu çifte ev sözü verdiğinin doğru olduğunu, bu sebeple TOKi'den 2+1 daire bulduğunu ancak çiftin söz konusu daireyi beğenmediğini ve daha lüksünü istediğini, bu durum karşısında gücendiği için  onlardan daha zor durumdaki insanlara yardım ettiğini söyledi ve "Yani herkes kalbinin ekmeğini yer” dedi.
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TOKİ, Şırnak Terör Mağdurları Konutlarına Başladı


Şırnak Belediyesine görevlendirilen Başkan Vekili Turan Bedirhanoğlu, TOKİ tarafıdnan terör mağdurları için 1.268 konut ve 116 iş yeri inşa edileceğini söyledi..

 

 
İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan kanun hükmünde kararname (KHK) ile Şırnak Belediyesine görevlendirilen Başkan Vekili Turan Bedirhanoğlu ve Çevre Şehircilik İl Müdür Yardımcısı Cengiz Başer , teröre mağdurları için inşa edilecek olan konutların yapımına başlanan Gazi Caddesi'nde incelemelerde bulundu. Terör saldırılarında evleri ağır hasar gören vatandaşlar için Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından inşa edilmekte olan projede 1.268 konut ve 116 iş yeri bulunacak.
 
TOKİ'nin terör mağdurlarına yönelik toplu konut uygulamasının ilk etabında yer tesliminin yapıldığını belirten Bedirhanoğlu,  konutların 1 yılda tamamlanarak teslim edileceğini söyledi.
 
3,5 aylık bir süreç içinde 17 milyon lira içme suyu, 28 milyon lira kanalizasyon ihalesi, 105 milyonluk 105 kilometre sıcak asfalt ihalesi ile TOKİ'nin 1. etap ve 2. etap ihalelerinin tamamlandığını belirten Bedirhanoğlu, konut projesi kapsamında çalışmalara ise mevsim koşulları nedeniyle istedikleri kadar hızlı başlaymadıklarını söyledi.
 
 
 
08-11-2016
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?