En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Magazin 24.03.2018 08:16
Obama, Washington'daki 5,3 Milyon Dolarlık Evde Yaşayacak

Obama, Washington'daki 5,3 Milyon Dolarlık Evde Yaşayacak

ABD Başkanı Barack Obama, görevi devrettikten sonra Washington'da, ailesi ile birlikte 2 yıl önce satın aldığı 9 yatak odalı evde yaşayacak..

 

 
 
ABD Başkanı Barack Obama, 8 Kasım 2016 tarihinde gerçekleştirilen seçimler sonucunda seçilen Donald Trump'ın taşınması için Beyaz Saray'dan ayrılıyor. Başkanlık görevini 2 aylık geçiş dönemi sonrasında Trump'a devredek olan Obama, hayatını Washington'da 2 yıl önce satın aldığı bir evde ailesi ile birlikte yaşamaya devam edecek. Bu kararında 14 yaşındaki kızı Sasha'nın lise eğitimini sekteye uğratmak istememesi olduğu belirtiliyor.
 
Obama'nın 5,3 milyon dolar fiyata satın aldığı yeni evde 9 yatak odası, bir egzersiz odası ve 8 banyosu bulunmakta olup söz konusu ev 8 bin 200 metrekare alan üzerine kurulmuş durumda. 1928 yılında inşa edilen evin üst katında bir de çalışma odası bulunuyor.
 
İşte Obama'nın ailesi ile birlikte yaşayacağı ev:
 
 
 
 
 
 
 
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Trump'ın Washington'daki Lüks Oteli Hizmete Açıldı


ABD başkan adayı Donald Trump, Washington'da 200 milyon dolar yatırımla hayata geçirdiği Trump International Oteli'ni hizmete açtı..

 

ABD başkan adayı Donald Trump'ın Washington'ın merkezinde, Beyaz Saray'a yaklaşık 800 metre mesafede bulunan lüks oteli Trump International Otel, protestocular eşliğinde hizmete açıldı. Müşteri kabul etmeye başlayan otelde gecelik konaklama ücreti vergiler ariç 806 dolar olarak açıklanırken otelde suitlerin  gecelik fiyatı 5 bin doları, en büyük suitin gecelik fiyatı ise 20 bin doları buluyor.
 
Trup söz konusu oteli hayata geçirebilmek için 117 yıllık eski postane binasının kullanım hakkını 60 yıllığına almış ve uzun süren bir restorasyonun yaptırmıştı. Yaklaşık 200 milyon dolara mal olan ve içinde 263 oda bulunan Trump International Oteli'nin Ekim ayında açılış yapması bekleniyordu.
 
12-11-2016
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?