En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Magazin 20.02.2018 17:29
Mesut Özil Erdal Acar'ın Evini Alıyor

Mesut Özil Erdal Acar'ın Evini Alıyor

Türk asllı Alman futbolcu Mesut Özil, Erdal Acar'a ait evi almak için pazarlık yapıyor.
Real Madrid'in Türk futbolcusu Mesut Özil, İstanbul'da ünlülerin sitesinden ev alıyor. Önceki gün Acarkent'e giden Özil, Erdal Acar'a ait olan evi 4 milyon Euro'ya almak için pazarlık yaptı.
 
İspanya kariyerinden sonra İstanbul'a gelmeyi hedeflediğini söyleyen gurbetçi yıldız, bu evi alırsa Tayfur Havutçu ve Mustafa Doğan'a da komşu olacak.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Mesut Barzani'den Van'a 400 Prefabrik Konut


Mesut Barzani, Van'daki depremzedelerin konaklama sorununa yardımcı olmak amacıyla 400 prefabrik konut gönderiyor.
Bölgesel Kürt Yönetimi Lideri Mesut Barzani, Van depreminin ardından depremzedeler için kullanılmak üzere bir milyon dolarlık bağışın ardından bölgede prefabrik konut yaptırıyor. Barzani’nin liderliğindeki Irak Kürdistan Demokrat Partisi (KDP) Van’a ilk etapta 400 prefabrik konut yaptıracak.
 
900 BİN DOLAR TOPLANDI
Barzani Yardım Kurumu ve Van Depremi Mağdurlarına Yardım Toplama Kurulu ayrı ayrı topladıkları yardımlarla 400 prefabrik konut inşa edecek. Barzani Yardım Kurumu Başkan Yardımcısı Musa Ehmed, şu ana kadar 900 bin dolar yardım topladıklarını belirterek, “Kürdistan halkı, kurumları, özel şirketler Mesut Barzani’nin yardımları ile topladığımız bu yardımlarla Vanlı kardeşlerimize geçici konut yapmak istiyoruz. Eğer şirketler geçici konutları inşa ederlerse biz de yardımları mağdurların yararlanmaları için Van’a göndereceğiz” değerlendirmesini yaptı.
 
Kaynak : Sabah
31-12-2011
Bu haber toplam 11469 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?