En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Magazin 21.04.2018 18:06
Jess-Zeynep Molho Çifti'nin Evi

Jess-Zeynep Molho Çifti'nin Evi

Ünlü sunucu Jess Molho, eşiyle birlikte 2.5 yaşındaki oğlu Tibet'in odasını hazırlarken bir hedefle yola çıktıklarını söylüyor: "Ferah ve huzurlu bir oda olsun istedik"

İki buçuk yıl önce oğulları Tibet'i kucaklarına alan Jess-Zeynep Molho çifti, Tibet'in odasının kapılarını Bebeğim ve Biz dergisine açtı. Molho, oğlunun, mavi rengin ağırlıkta olduğu odasını ve baba olmayı anlattı...

Çocuk odası hazırlamak anne-babaların en eğlendiği ya da en çok tartıştığı konudur. Sizde durum nasıldı?
Eşim Zeynep dekorasyon konusunda benden daha iyi bir göze ve zevke sahip. Ben ona bıraktım açıkçası. Ama tabii sağlık açısından hem fikirdik. Tibet doğmadan önce oda hazırlıklarında, anne-baba olmuş bazı arkadaşlarımızdan fikirler aldık. Kurşunsuz boya ile boyanması gerektiğini ve boyanın kokusunun çıkması için beklemememiz gerektiğini öğrendik. En çok da ferah ve huzurlu bir oda olmasını istedik.

EŞİMLE AKRABA OLDUK
Babalık nasıl gidiyor?
Ben baba olduğumu daha yeni yeni hissetmeye başladım. Çünkü Tibet bana bunu yeni hissettirmeye başladı. Baba olmak annelik gibi hormonal bir durum değil. Baba olduğumu anlamam, tamamıyla onun benimle olan iletişimiyle ilgili.

Peki, Tibet'in doğmasıyla hayatınızda ne gibi değişiklikler oldu?
Aslına bakarsanız hayatımızda çok fazla bir şeyi değiştirmedik. Biz mutlu olursak çocuğumuz da mutlu olur diye düşünüyoruz. Değişen tek şey, hayatınızda 24 saat düşündüğünüz biri var. Ve biraz daha sorumluluk sahibisiniz. Aşkın meyvesi durumundan eşinle tamamen akraba konumuna geçmiş oluyorsunuz. Yani tamamen bir çekirdek aile oluyorsunuz. Bu da çok güzel bir duygu.

Kaynak: Sabah


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓
20-12-2010
Bu haber toplam 146781 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?