En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Magazin 24.03.2018 10:11
Gwyneth Paltrow ve Chris Martin New York'taki Evlerinde 4 Milyon Dolar İndirim Yaptı

Gwyneth Paltrow ve Chris Martin New York'taki Evlerinde 4 Milyon Dolar İndirim Yaptı

Yaklaşık 3 yıl önce boşanan ünlü oyuncu Gwyneth Paltrow ile Coldplay grubunun solisti Chris Martin, New York'ta bulunan dairelerini satamayınca fiyatı 4 milyon dolar indirdi..

 

2014 yılında boşanan ünlü oyuncu Gwyneth Paltrow ile Coldplay grubunun solisti Chris Martin, New York'ta sahibi oldukları apartman dairesini kısa süre önce satışa çıkardıklarını duyurmuştu.
 
 
New York'ta yer alan söz konusu daire ilk etapta 14 milyon dolar fiyatla satışa çıkmış fakat emlak piyasasındaki durgunluk sebebiyle alıcı bulamamıştı. Bunun üzerine Gwyneth Paltrow ile Chris Martin, söz konusu dairenin fiyatında 4 milyon dolar indirim yapma kararı aldı. 
 
 
Ünlü çift, şu an 10 milyon dolar fiyatla alıcı bekleyen apartman dairesini 2007 yılında 5 milyon dolara satın almıştı.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

FETÖ'nün New York'taki Okulunun Binası Satışa Çıkarıldı


ABD New York'ta bulunan ve Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) faaliyet gösterdiği Amity School'un binası, mülk sahibi tarafından satışa çıkarıldı..

 

ABD'nin New York kentinde faaliyet gösteren Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) ait olan Amity School'un binası, Cushman & Wakefield isimli ünlü emlak şirketi aracılığıyla satışa sunuldu. 2012 yılında yapılan ve yaklaşık 7 bin metrekare alana sahip olan söz konusu bina için fiyat açıklaması yapılmazken okul binasını satışa sunan mülk sahibinin alıcılardan fiyat teklifi istediği öğrenildi.
 
Okulun internet sitesindeki bilgilere göre, 1999 yılında kurulan  ve bugün bile 256 öğrencinin eğitim gördüüğbelirtilen okulun ilkokul öğrencileri için fiyatının 9 bin 9900 dolar olduğu belirtiliyor.
 
Mülk sahibinin mortgage yöntemiyle edindiği bina, okulda yeterli öğrenci olmaması ve Türkiye'den de eskisi gibi öğrenci gelmemesi  sonucunda yaşanan ödeme güçlüğü sebebiyle satışa çıkarıldı.
 
01-03-2017
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?