En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Magazin 24.03.2018 10:09
Gülşen, Aylık Kirası 13 Bin Euro Olan Bir Villaya Taşındı

Gülşen, Aylık Kirası 13 Bin Euro Olan Bir Villaya Taşındı

Dört gün önce doğum yapan Gülşen, genişleyen ailesi ile daha rahat edebilmek için Bebek'teki evinden Rumelihisarı'nda bulunan bir villaya taşındı..

 

Oğulları Azur Benan'ın dünyaya gelmesi ile yaşadıkları Bebek'teki evden taşınma kararı alan Gülşen -  Ozan Çolakoğlu çifti,  Rumelihisarı’nda yer alan üç katlı bir villayı tercih etti. Söz konusu villanın aylık kirasının 13 bin Euro yani yaklaşık olarak 52 bin 410 TL olduğu iddia edildi.
 
Oğulları ile rahat edebilecekleri bir evde yaşamak için Rumelihisarı'ndaki villayı kiralayan Gülşen, dört gün önce doğum yaptığı hastanede Demet Akalın, Mustafa Ceceli, Ziynet Sali, Funda Arar ve Demet Şener'i ağırladı.
 
Gülşen ve oğlunun hastaneden taburcu olmasının ardından ailenin yeni evine geçeceği öğrenildi.
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Gülşen Zorlu Center'dan Daire Satın Aldı


Uzun süredir Zorlu Center'da oturan ünlü şarkıcı Gülşen ve eşi Ozan Çolakoğlu, dünyaya gelecek bebekleri sebebiyle yine Zorlu Center'dan daha büyük bir daire satın aldı..

 

Geçtiğimiz Haziran ayında Ozan Çolakoğlu ile Barselona'da evlenen ünlü şarkıcı Gülşen, Zorlu Center'dan daire satın aldı. 5 aylık hamile olan ünlü şarkıcının dünuyaya gelecek bebeği için daha büyük bir eve ihtiyacı olduğu bu sebeple Zorlu Center'dan bir daire aldığı iddia edildi.
 
Uzun süredir Zorlu Center'da oturan ünlü çift, daha büyük bir ev ihtiyacını da yine Zorlu Center'dan aldığı yeni daire ile giderdi.
 
Bebeklerinin doğumu için gün sayan ünlü çiftin, Boğaz manzaralı 350 metrekare alanlı bir daire  için 5 milyon dolar yani yaklaşık olarak 15 milyon lira ödediği de iddialar arasında.
14-01-2017
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?