En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Magazin 24.03.2018 10:12
Gülben Ergen Etiler'deki Dairesini Kiracı Arııyor

Gülben Ergen Etiler'deki Dairesini Kiracı Arııyor

Gülben Ergen'in Çocuklar Gülsün Diye Derneği'nin Etiler'deki genel merkezi olarak kullanılan daireyi boşaltarak kiralık ilanı astığı öğrenildi..

 

Türkiye'de ihtiyaç duyulan her yerde anaokulu açma ve ihtiyacı olan çocuklara malzeme yardımı yapma amacıyla faaliyete başlayan Çocuklar Gülsün Diye Derneği'nde işlerin yolunda gitmediği, derneğin SMS gelirlerinin azaldığı bu sebeple de Gülben Ergen'in derneğin Etiler'deki merkezini boşalttığı ortaya çıktı.
 
Gülben Ergen'in  Etiler Aytar Caddesi'nde bulunan ve Çocuklar Gülsün Diye Derneği’nin genel merkezi olarak kullanılan daireyi boşaltarak kiralıok tabelası astığı öğrenildi.
 
Sözcü Gazetesi'nde yer alan habere göre; derneğin gelirleri ile devlet desteğinin azalması nedeniyle böyle bir uygulamaya başvuran Ergen'in, dernekteki elemanlarını da ‘Dadı Mutfakta' isimli restoranında çalıştırmaya başladığı iddia edildi.
 
Konuya ilişkin açıklamada bulunanan ünlü şarkıcı, olayın tamamen ekonomik olduğunu, kendi adını taşıyan film şirketine ait olan büroyu daha küçük bir daireye taşımak için böyle bir karar  aldıklarını söyledi.
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

KDV Düzenlemesi ile 300 Bin Liralık Ev Fiyatı 4 Bin 500 TL Azalacak


Maliye Bakanlığı'nın KDV tebliğinde yaptığı değişiklik ile 150 metrekarenin altında olan evlerde yapım aşamasında eklenen kombi, evye, batarya gibi eşyalara uygulanan KDV yüzde 1'e düşürüldü..

 

 
Maliye Bakanlığı’nın tarafından yayımlanan KDV tebliğine ilişkin değişiklik ile inşaat sektöründe önemli değişiklikler yapıldı. Tebliğe göre, kullanım alanı 150 metrekarenin altında olan konutların ilk yapımı sırasında kullanılan kombi, duş teknesi,  cam balkon, duşakabin, küvet,  evye, mutfak dolabı, batarya, duş başlığı, panel radyatör gibi ürünler yüzde 18 yerine yüzde 1 KDV kapsamında olacak. Ayrıca Maliye bakanlığı, müteahhitlerin söz konusu eşyalara ödediği yüzde 18 oranındaki KDV'nin yüzde 17'lik kısmını da iade edecek.
 
KDV indiriminin yeni yapılacak konutlarda fiyatlara yüzde 1 ila 1.5 düşüş olarak yansıması, yani 300 bin TL’lik bir evin fiyatında 4 bin 500 TL düşüş yaratması bekleniyor.
 
04-02-2017
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?