En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Magazin 24.03.2018 10:11
Ezgi Su Sapan, Kaz Dağları'nın Eteklerinde Ev Satın Aldı

Ezgi Su Sapan, Kaz Dağları'nın Eteklerinde Ev Satın Aldı

Oyuncu Ezgi Su Sapan, ünlülerin son dönemdeki gözdesi olan Kaz Dağları'nın eteklerindeki Bayramiç ilçesinin Toluklar Köyü'nde 2 odalı yığma taş ev satın aldı..

 

Ünlü oyuncu Eylül Su Sapan, Çanakkale'nin oksijen deposu olan ve İsviçre Alpleri'nden sonra dünyanın en yüksek oksijen oranına sahip olduğu kabul edilen Kaz Dağları'ndan ev satın aldı.  Kaz Dağları'nın eteklerindeki Bayramiç ilçesinin Toluklar Köyü'nde 2 odalı yığma taş ev satın alan Sapan, evin fiyatını ise açıklamadı.
 
Ünlü isimlerin genellikle dinlenmek için tercih ettiği Bayramiç'e 37 kilometre uzaklıktaki 84 nüfuslu Toluklar Köyü, şehrin stres ve gürültüsünden uzakta, doğayla baş başa vakit geçirme imkanı sunuyor.
 
İstanbul başta olmak üzere büyükşehirlerden bölgeye yoğun talep olduğunu belirten yöredeki emlakçılar, birçok ünlü ismin kendilerine yörede ev ve arazi almak için başvurduğunu ve talebe yetişmekte zorlandıklarını belitiyor.
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Eylül'de 2. El Konut Satışları Yüzde 17,9 Arttı


Bugün açıklanan TÜİK konut satış istatistiklerine göre, geçtiğimiz ay Türkiye genelinde ikinci el konut satışlarında yüzde 17,9 oranında artış meydana geldi..

 

Toplamda 108 bin 918 konut satışının gerçekleştiği ve konut satışlarında yüzde 17,8 artış kaydedilen Eylül ayında ikinci el konut satışlarında da yüzde 17,9 oranında artış meydana geldi.

İstanbul  9 bin 55 adet ikinci el konut satışı ile ilk sırada yer alırken, Ankara 6 bin 945 adet ikinci el konut satışı ile ikinci sırada, İzmir ise 3 bin 80 adet ikinci el konut satışı ile  üçüncü sırada yer aldı.

Geçtiğimiz Eylül ayında, ilk satışlarda yani yeni konut satışlarında 7 bin 985 konut satışı İstanbul birinci olurken, İstanbul'un ardından 4 bin 619 konut satışı ile Ankara ve 2 bin 342 konut satışı ile İzmir geldi.

12-11-2016
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?