En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Magazin 24.03.2018 10:07
Donald Trump'ın Evi 'Altın Saray' Görüntülendi

Donald Trump'ın Evi 'Altın Saray' Görüntülendi

ABD Başkanlık Seçimlerinin galibi emlak zengini Donald Trump'ın New York 5. Cadde'de bulunan lüks dairesi 'altın saray' olarak anılıyor..

 

ABD'nin 45. Başkanı seçilen ancak henüz başkanlık görevine resmi olarak başlamayan emlak kralı Donald Trump'ın New York'un 5'inci Cadde'sinde bulunan meşhur Trump Towers'taki evi görüntülendi. Penthouse formundaki ekstra lüks ev altın saray olarak anılırken, evin dekorasyonunda Fransa'da bulunan Versailles Sarayı'ndan ilham alındığı iddia ediliyor.
 
Milyonlarca dolarlık sanat eserlerinin yer aldığı evin değeri 100 milyon dolar olarak tahmin edilirken  14'üncü Louis dönemi mimarisinden etkilenilen daire, tasarımcı Angelo Donghia tarafından tasarlanmış. 
 
Forbes'a göre 3.7 milyar dolarlık kişisel serveti ile dünyanın en zengin 156'ncı insanı olan Donald Trump, verdiği ropörtajda yıllık 400 bin dolar olarak belirtilen başkanlık maaşını da almayacağını söylemişti.
 
İşte Donald Trump'ın altın sarayından kareler:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

AirBnb'den Trump Yasağından Etkilenen Göçmenlere Ücretsiz Ev Sözü


Ev kiralama platformu AirBnn'nin CEO'su Brian Chesky, ABD Başkanı Donald Trump'ın tartışma yaratan göçmen yasağı sonrasında yasaktan etkilenenlere ücretsiz kalacak yer sağlayacağını açıkladı..

 

Evini kiralayanlar ile gezginleri bir araya getiren AirBnb platformunun CEO'su Brian Chesky,  Facebook sayfasından yaptığı açıklamada, 3 milyondan fazla ev olduğunu, yasaktan etkilenenlere kesinlikle yer bulabileceklerini, söz konusu göçmen yasağından etkilenen ve kalacak yeri olmayan herkesin kendisine şahsen e-posta gönderebileceğini belirtti.
 
AirBnB ayrıca afetlerden etkilenen şehirlere de yardım kapsamında hazırda tuttuğu kalacak yer olanağı sunuyor. Son olarak İtalya depreminde ve Şili'deki yangında söz konusu evleri afetzedelere açan Chesky, gerekirse bu evlerin de seyahat yasağından etkilenenlerede  açılabileceğini söyledi.
 
AirBnb'nın yanı sıra  Trump'ın Suriye, Irak, İran, Yemen, Libya, Somali ve Sudanlılar olmak üzere 7 ülkeden gelecek göçmenlerin ABD'ye girmesini yasaklayan  uygulamasına Netflix ve Twitter şirketleri de tepki göstermiş, . ABD'nin göçmenler tarafından kurulduğuna dikkat çekerek, nereden gelirlerse gelsinler göçmenlerin yanında olduklaırnı açıklamıştı.
16-11-2016
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?