En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Magazin 17.03.2018 16:18
Demet Akalın'ın Sahibi Olduğu Gayrimenkuller

Demet Akalın'ın Sahibi Olduğu Gayrimenkuller

YAZ aylarında Bodrum’da verdiği konserlerle hayranlarını coşturan Türk Pop Müziği’nin ünlü isimlerinden Demet Akalın, Torba Koyu’nda 450 bin liraya dubleks villa satın aldı.

Boşandıktan sonra yeniden bir araya geldiği eski eşi Önder Bekensir ile satın aldığı villanın resmi işlemlerini yaptırmak için üzerinde eşofmanla Bodrum Belediyesi’ne gelen Akalın’ı, Bodrumlular tanımakta zorlandı.

Önder Bekensir ve arkadaşı Metin Alkaya ile Bodrum Belediyesi’ne gelen Demet Akalın, temizlik çevre vergisi verdi, su abonelik işlemlerini yaptı. Bodrum Belediyesi’ne makyajsız, eşofman ve tişört giyerek gelen Akalın’ı, Bodrumlular tanımakta zorlandı.

Kilo aldığı fark edilen Akalın, belediyedeki işlerini bitirdikten sonra Önder Bekensir’le Bodrum sokaklarında bir süre el ele geldi.

İŞTE DEMET'İN DİĞER GAYRİMENKULLERİ

10 yıldır tüm kazancını emlağa yatıran şarkıcı Demet Akalın 15’inci evini Bodrum- Torba Koyu’nda 450 bin TL’ye aldı.

İşte Demet Akalın’ın gayrimenkulleri: İstanbul Ulus’ta 3, Nişantaşı’nda 1, Maslak’ta 1 daire.

İzmir-Çeşme’de, Bodrum Torba’da ve İstanbul Acarkent’te tripleks villa. Memleketi Gölcük’te 5 daire.

Amerika Miami’de deniz gören 2 ev.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Demet Akalın: Toplam 7- 8 tane dairem var


Konuk olduğu bir televizyon programında ilginç açıklamalarda bulunan Demet Akalın, toplamda 7-8 dairesi olduğunu ve Kurban Bayramı'nda İtalya'da alışverişe harcadığı paraya İstanbul'da 3+1 daire alınabileceğini söyledi..

 

Kanal D'deki 'Renkli Sayfalar' programına konuk olan ve uzun süre gündemde kalacak açıklamalar yapan ünlü şarkıcı Demet Akalın, Kurban Bayramı tatilini İtalya'da geçirdiğini ve bu süreçte bir ev parası harcadığını söyledi. İtalya'da çok ünlü bir markanın mağazasını boşalttığını açıklayan Akalın, 2 bavulla gittiği tatilden 9 bavulla döndüğünü, ayakkabı, çanta ve elbiseye verdiği parayla İstanbul'da 3+1 bir ev alınabileceğini belirtti.
 
Oturduğu sitede bir ev olduğunu ve bu evin rüyalaırnı süslediğini söyleyen Demet Akalın,  söz konusu evin fiyatının 2 milyon 600 bin dolar olduğunu belirterek "Evi istiyorum, çünkü çok güzel beyaz dolapları var. Okan'la ortak alacağız." dedi.
 
Toplamda 7-8 tane dairesi olduğunu ve eve yatırım yaptığını da söyleyen Akalın, evden çok teştaşa yatırım yaptığını, yurt dışı alışverişleri ve tektaşlarını kendisinin aldığını çünkü çok iyi para kazandığını ifade etti.
31-03-2011
Bu haber toplam 9225 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?